Ürün Kodu: 2854736

Belletto Yataklı ve Sandıklı Belissa Kanepe - Krem

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Belletto Yataklı ve Sandıklı Belissa Kanepe - Krem


Ürün Ölçüsü:

Genişlik: 227 cm

Yükseklik: 85 cm

Derinlik: 57 cm


İskelet Malzemesi

%100 profil iskelet ve metal malzemeler kullanılmıştır. Alt kasada ahkap suntalam kasa.


Fonksiyon Özelliği

Ürünümüzde Zero - Wall teknolojisi kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan yatak konumuna getirilebilmektedir. YATAKLI VE SANDIKLIDIR


Klapası 

MDF kahverengi

Oturum ve Sırt Malzemesi

Bonel yay ve soft sünger


Ayak Malzemesi 

Ahşap görünümlü sert plastik ayak 


Kurulum

Kollar ürün içinde gelmektedir. Ayaklar montelidir


Montaj 

Çekiç matkap gibi el aletlerine gerek kalmadan basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz


İçerik

Bağlantı elemanları ürün paketinden çıkmaktadır. Paketlerde kurulum için gerekli kuruluş şeması, montaj malzemeleri ve garanti belgesi bulunmaktadır.


KANEPE KULLANIM ÖNERİLERİ

 1-Ürününüzü ısı kaynaklarından  (yakıt sobası, elektrikli soba, ısıtıcı gibi) en az 1 metre uzak tutunuz. Ürününüzü aşırı nemli veya tozlu ortamlarda bırakmayınız. Uzun süre kullanmayacaksanız üzerini  bez ile tamamen örterek tozdan ve güneş ışığından koruyunuz.  

 2-Ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmayınız. Hemen hemen tüm kumaşların rengi direkt güneş  ışığında uzun süre kaldığında solar.

 3- Ütü, çaydanlık gibi sıcak tabanlı ev eşyalarını üzerine koymayınız.

 4-Koltuk, kanepe, köşe takımı gibi ürünlerimizin kol ve sırt bölümlerinin üzerine çıkarak perde  asma gibi işlemler yapmayınız. Bu durumda ağırlıktan dolayı mekanizmalar harekete geçebilir ve düşmenize neden olabilir. Yine ağırlıktan dolayı üründe kalıcı hasarlar meydana gelebilir. Ürününüzün kol bölümü üzerinde oturmayınız. Burada kullanılan dolgu malzemesi ve kol yapısı gereği oturmak için uygun değildir. 

 5-Yatak olma özelliğine sahip ürünlerimizin, yatak halinde iken devrilme ihtimaline karşın ucuna oturulmamalıdır. 

 6-Ürününüzde sandık kı smı varsa buraya koyduğunuz eşyaların sandık yüksekliğini geçmemesine dikkat ediniz. Üründe deformasyona neden olabilecek aşırı ağırlıkta eşya kullanmayınız.  

 7-Ürün üzerinde dikişten veya kumaştan çıkmış iplik ucu görürseniz çekerek koparmayınız, kumaşa zarar vermeden alt tarafından makasla kesiniz.

 8-Ahşap ayaklı ürünlerin üzerinde bulunduğu halı, kilim gibi yer döşemelerini temizleyeceğiniz zaman ürünü kaldırınız veya ayakların ıslanmamasına dikkat ediniz. Döşemeler tamamen kurumadan ürününüzü üzerine koymayınız. Kullandığınız temizlik malzemeleri, ahşap boyasına zarar verebilir ve yer döşemenize boya çıkabilir.


KUMAŞ TEMİZLİK ÖNERİLERİ


Sıvı Lekeler İçin:

1- Emici bir kumaş parçası veya havlu kâğıt yardımıyla kumaş üzerindeki sıvıyı (çay, kahve, kola gibi)  kurulayın.

2-Ilık sabunlu su ile kumaş parçasını ıslatarak, dairesel hareketlerle lekeyi temizleyin. Sabunlu suyu direkt olarak lekeli bölgeye dökmeyin. Sabunlu suyu köpürtüp üzerinde oluşan köpüğü kumaş üzerine tatbik edin.

3-Temizleme için tercihen aynı evsafta bir kumaş parçası kullanın. Temin edemezseniz, pamuklu olmayan bir kumaş kullanın.

4-Köpüğü kumaş yüzeyinin emmesini müteakip kurumaya bırakın. Kuruma sonrası dairesel hareketlerle lekeli bölgeyi temizleyin. Temi zleme işlemi bittikten sonra kumaşı yumuşak bir fırça ile hav yönüne paralel olarak 2-3 defa fırçalayın.

Temizleme işleminde alkol kullanmayın. Kumaş üzerine alkol döküldüğü takdirde hiç dokunmadan kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra leke kalırsa, yukarıda belirtildiği gibi temizleyin.


Kurumuş lekeler için;

1-Sünger veya yumuşak bir bez parçasıyla lekeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyin. bu işlemi yaparken kumaşa zarar vermemeye dikkat edin. Lekeyi sert bir cisimle kazımayın. Kumaş üzerindeki kalıntıları yumuşak bir fırça veya bez kullanarak süpürün. Kumaş üzerinde leke kalırsa sıvı lekelere yapılan işlemi uygulayın.


Sıfır Makas Teknolojisi

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Belletto Yataklı ve Sandıklı Belissa Kanepe - Krem
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT