Ürün Kodu: 2858348

Ayas YBA-355 Yuvarlak Kanal Tipi Aksiyel Fan 3800m3/h YBA-355-2K-M

En geç 21 Mayıs Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
461,50 TL  (KDV Dahil)
51,28 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Ayas YBA-355 Yuvarlak Kanal Tipi Aksiyel Fan 3800m3/h YBA-355-2K-M


Ürün Özellikleri:

·Soğuk çekme DKP Sac gövde 

·CDF Analizine göre üretilen ve statik balansı alınmış  galvaniz sac aksiyal pervane

·Gövde elektrostatik toz boya ile korozyona karşı korumalı

·Direk akuple dıştan rotorlu motor

·Emaye kaplı bakır bobin telinden imal edilen motor sargısı

·Hız kontrol cihazı ile hava debisi ve basınç ayarlama imkanı

·Her türlü üretim hatasına karşılık 24 ay garantili

·Yalıtım : Class B

·Koruma sınıfı : IP 44 


TEKNİK DEĞERLER; 

Model: YBA-355-2K-M

Voltaj: 220 V

Frekans: 50 Hz

Güç: 230 W

Akım: 1,00 A

Kondansatör: 6

Devir: 2450 d/d

Hava Debisi: 3800 m3/h

Ses Seviyesi: 59 dB(A)

Ağırlık (kg): 6,00


TEKNİK ÖLÇÜLER;

   A           B           C           D

 250        40        355        335


GENEL TANIM; 

Havalandırma sektöründe Kanal tipi Fan kategorisi altında yer alan; yuvarlak kanal fanı, aksiyel kanal fanı, kanal tipi fan, kanal fanı, kanal aspiratör, kanal tipi aspiratör  gibi farklı terimlerle isimlendirilen;  üretici firmaların ise YBA, BORAX, DR-B, BRK, DRPKT, DBA, PKT, FRB gibi kodlar verdiği ürünlerdir.

Bu kategorinin teknik adı, yuvarlak kanal tipi aksiyel fandır.


TEKNİK TEMEL BİLGİLER;

Ürünün gövdesi Dkp sactan sıvama tekniği ile üretilir ve elektrostatik toz boyama sistemi ile boyanır. Pervanesi, aerodinamik yapıda olup hesaplamaları CFD analizleri ile yapılır. Galvaniz sacdan üretilen pervanelerin dinamik balansı alınır. Ürünün yapısı gereği, fiziken küçük bir yapıdan yüksek güç elde edebilmek için B sınıfı yalıtımlı, IP 44 koruma sınıfına haiz dıştan rotorlu motorlar kullanılmaktadır. Bu motorların, rotor-statörleri silisli sactan üretilmekte olup, bakır bobin teli ve kendinden yağlamalı rulman kullanılmaktadır.


KULLANIM AMACI;

Kanal bağlantılı havalandırma sistemlerinde, iki kanal arasında kullanılan fanlardır. Montaj edilecek olan yüzeyin geometrik yapısı doğrultusunda yuvarlak giriş ve çıkışa sahiptirler. Kanal sistemine doğrudan bağlanarak yer tasarrufu ve montaj kolaylığı sağlamaktadırlar. Ürünün esas kullanım amacı taze hava nakli ve kirli havanın ( çevresel tütün ve sigara dumanı, biyolojik kirli koku, uçucu organik bileşikler, karbondioksit) tahliyesidir.


KULLANIM ALANLARI;

Toplu yaşam mahalleri havalandırma sistemleri, ofis havalandırması, avm havalandırma sistemleri, hastane havalandırma sistemleri, fabrika havalandırma sistemleri, okul havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadırlar.


UYGULAMA AVANTAJLARI;

Yuvarlak kanal tipi aksiyel fanlarının sisteme montajı hızlı ve kolaydır. Stabil basınç seviyesinde, yüksek verimde, düşük sesle çalışmaktadır. Ürün üzerindeki bağlantı kutusu, elektrik bağlantısını kolaylaştırır. Haricen temin edilebilecek, Hız kontrol ünitesi ile uyumlu olup hava debisi ayarlanabilmektedir. Haricen temin edilebilecek sensörler sayesinde nem, ısı ve duman kontrollü çalıştırılabilmektedir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Ayas YBA-355 Yuvarlak Kanal Tipi Aksiyel Fan 3800m3/h YBA-355-2K-M

 
461,50 TL (KDV Dahil)
51,28 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT