Ürün Kodu: 2859157

Audio Basic Serisi 13 Dairelik Kapıcılı Diafon Sistemi e-kd310-13d

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Audio Basic Serisi 13 Dairelik Kapıcılı Diafon Sistemi


Ürün Özellikleri

Bu paket içerisinde diafon, zil paneli ve santral bulunmaktadır. Bunlar; Audio 001223 8+n Basic KD 310 Kapıcılı Ses Ayarlı Diafon, Audio Basic Serisi Çift Butonlu Zil Panel 14lü 004849-14 ve Audio 002268 AS 302 Kapıcılı Çift Zilli 2 Melodili Santral ürünleridir.

Evlerinize, apartmanlarınıza ya da kullanabileceğiniz başka alanlarda ihtiyacınız varsa bu tarz paket ürünleri tercih edebilirsiniz. İçerisinde diafon sistemi ile ilgili bütün ihtiyacınızı karşılayabilecek ürün grubu   bulunmaktadır. Bu pakette, sadece 13 dairelik ürün bulunmaktadır. Aynı zamanda Basic Serisi Kapıcılı Diafon paketlerindendir.


Audio 001223 8+n Basic KD 310 Kapıcılı Ses Ayarlı Diafon

Tasarımları açısından; beyaz renkli, kapıcılı ve 8+n modelinde olan bir diafondur. 8+n modelinin açılımı ise 9 ayrı bağlantı kablosu olmasıdır.

Zil sesinde ayarlamalar yapılabilmektedir. Kademeli olarak zil ses seviyesinde değişiklik yapabilirsiniz.

Kullanım bakımından dilerseniz, yatay veya dikey şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Kapı otomat sistemi bulunmaktadır. Tek tuşla kapıyı otomatik olarak açabilirsiniz.

Kapıcı ile konuşabilme özelliğine sahiptir. İhtiyacınız olduğu anlarda, diafon üzerinden apartman görevlisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelen ziyaretçilerin kim olduğunu konuşarak öğrenebilme özelliği bulunmaktadır. Bağlı olduğu zil paneline sesiniz gider ve bu şekilde kişilerin kontrolünü yapabilirsiniz.


Audio Basic Serisi Çift Butonlu Zil Panel 14lü 004849-14

Zil butonları; ana giriş kapısına monte edilerek kullanılmaktadır. Evinizde bulunan diafon ile bağlantılı olup, ziyaretçiniz geldiğinde ana giriş kapısında bulunan zil paneli sayesinde kapı zilinizi çalmaktadır. Zil panelleri, diafonunuza uyarı vererek, zilin çalmasını sağlayan araçlardır. Diafon üzerinden konuşarak, zil paneline sesiniz gider ve kimin geldiğini bu şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır.

Bu model zil paneli yan sıra olup, çift butona sahiptir.

14'lü zil paneli olup, 14 adet zil butonu bulunmaktadır.

Panel üzerinde hoparlör bulunmakta, bu sayede diafonunuz üzerinden zil paneline sesiniz gidebilmektedir.

İçerisinde özel uyum gerektirecek parçaları bulunmamaktadır. Bu sayede istenilen her görüntüsüz sistem için kullanımı uygundur.

Kullanmak istediğiniz başka diafon sistemlerine de takarak kullanım sağlayabilirsiniz.


Audio 002268 AS 302 Kapıcılı Çift Zilli 2 Melodili Santral

Santraller; diafon sisteminizin çalışmasını sağlayan cihazlardır. Bu cihazı kullanarak diafon ve zil paneli arasında bağlantı sağlanmaktadır. 

8+n sistemine sahiptir. Bu sistemin açıklaması 8 ayrı kablo bağlantısının olmasıdır. 8+n sistemli ürünler ile kullanımı uygundur.

Santral diafon üzerinden, kapı ile konuşma işlemini yapmaktadır. Gelen ziyaretçilerin kim olduğunu diafondan konuşarak öğrenebilmeyi sağlamaktadır. Aynı zamanda kapı otomatiğini açmanıza yardımcı olmaktadır. Diafon üzerinden tek tuş ile ana giriş kapısını açmanıza yaramaktadır.

Elektronik olarak gizlilik özelliğine sahiptir. 

Bu santral çift zil özelliğine sahiptir. Ana giriş kapısı ve ev giriş kapısı için farklı ziller çalınmaktadır. Zil alt kapıdan her basıldığında zilin çalma süresi 5 saniye kadardır. Aynı zamanda iki melodisi bulunmaktadır. 

Kapı seçebilme özelliğine sahiptir. 

Kapıcılı diafon santralidir. Fakat kapıcı şubesi için dahil değildir.

Meşgül LED özelliği bulunmaktadır. 


Paket İçeriği

Diafon Audio 001223 8-n Basic KD 310 Kapıcılı Ses Ayarlı Diafon - 13 Adet

Santral Audio 002268 AS 302 Kapıcılı, Çift Zilli, 2 Melodili Santral - 1 Adet

Zil Paneli Audio Basic Serisi Çift Butonlu Zil Panel 14lü 004849-14 - 1 Adet

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Audio Basic Serisi 13 Dairelik Kapıcılı Diafon Sistemi e-kd310-13d

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT