Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​West System Sertleştirici 206B Slow 1 kg


Çalışacağınız sıcaklıkta 105 Epoksi Reçinesinin kürlenme süresini kontrol etmek için doğru sertleştiriciyi seçin.Çalışacağınız sıcaklık ve koşullarda istediğiniz pot ömrünü vermek için sertleştiricinizi seçin. # 105 Reçine ile 5: 1 oranında karıştırılan Hızlı Sertleştirici, 6-8 saat içinde katı kürlemeyle 72 ° F'da 9-12 dakikalık bir kap ömrü ile sonuçlanır. Tavsiye edilen çalışma sıcaklığı 40 ° F'dir. # 206 # 105 Reçine ile standart 5: 1 oranında karıştırılmış Yavaş Sertleştirici, katı sertleştirme için gerekli 12-18 saat ile 72 ° F'ta 20-25 dakikalık bir kullanma ömrüne sahiptir. En az 60 ° F sıcaklıkta çalışması önerilir. # 105 Reçine ile 3: 1 oranında karıştırılmış 209 Ekstra Yavaş Sertleştirici, katı bir kür için 10-15 saat süren, 72 ° F'ta 20-25 dakikalık bir kap ömrü ile sonuçlanır.Sertleştiricilere ve Kuruma Zamanına Genel BakışSertleştiriciReçine: Sertleştirici OranıKullanma Süresi @ 72°F (22,2°C )Kürlenme ZamanıMin. Sıcaklık205 Fast5: 19-12 dk.6-8 saat40°F (4,4°C)206 Slow5: 120-25 dk.10-15 saat60°F (15,5°C)209 Extra Slow3: 140-50 dk.20-24 saat65°F (18,3°C)207 Special Clear3: 120-25 dk.10-15 saat60°F (15,5°C)Sertleştirici Kullanımı205 Hızlı, 206 Yavaş ve 209 Ekstra Yavaş Sertleştirici, 105 Epoksi Reçine ile karıştırıldığında, kalınlaştırılmış epoksi ile yapıştırılmadan önce gözenekli yüzeylerin ıslanması için iyi çalışır. Diğer kullanımlar arasında, laminasyon veya yapıştırma tabakaları veya sıkı birleştirme bağlantılarına sahip malzeme tabakaları bulunur. Kumaşların yüzeylere uygulanması veya kalıplarda laminasyon yapılması başka bir kullanımdır. Bu sertleştiriciler aynı zamanda bariyer kaplama için iyi bir seçimdir, burada birçok kat epoksi nem koruması oluşturur.209 Ekstra Yavaş ve 207 Özel Şeffaf Sertleştirici, 105 Epoksi Reçine ile karıştırıldığında, açık ve doğal bir finişin arzu edildiği yerlerde ahşap yüzeylere kumaş uygulanması gibi, net bir kumaş uygulaması için iyi bir şekilde çalışır. Ayrıca, açık bir nem bariyeri oluşturmak için ahşap yüzeyleri kaplamak için de iyidirler.Grup Kodları"A", "B", "C" ve "E" grup kodlarında sertleştiriciler sunuyoruz. Seçtiğiniz sertleştiricinin grup kodunu, kullanacağınız 105 Epoksi Reçine'nin grup koduna göre eşleştirin.Ölçüler"A", "B" ve "C" grup kodları için 205 ve 206 Sertleştiriciler 5: 1 oranında 105 Epoksi Reçine ile karıştırılır. 207 ve 209 Sertleştiriciler, 3: 1 oranında 105 Epoksi Reçine ile karıştırılır. Oranları doğru bir şekilde aldığınızdan emin olmak için, sertleştiriciyi ve reçineyi ihtiyaç duyduğunuz tam oranlarda ölçen 300 Mini-Pompa Kitini satın almanızı öneririz. "E" ve daha büyük ebatlarda, ebatları 3: 1 veya 306-25 oranında sertleştirici ve 105 Epoksi Reçine içeren 306-23 Özel Amaçlı Reçine / Sertleştirici pompasını (Model 128845) kullanmanızı öneririz. Sertleştirici ve 105 Epoksi Reçineyi 5: 1 oranında dağıtan Özel Amaçlı Reçine / Sertleştirici pompa (Model 335703).

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


West System Sertleştirici 206B Slow 1 kg

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT