Ürün Kodu: 2774302

West System Epoksi Reçine 105E 225 kg

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​West System Epoksi Reçine 105E 225 kg


WEST SYSTEM ürün ailesinin kalbi olan 105 Epoksi Reçine, çok çeşitli tekne yapımı ve onarım projelerinde kullanılmaktadır.105 Epoksi Reçine, ahşap, fiberglas ve çeşitli metallerle ıslanıp yapıştırmak için özel olarak formüle edilmiş açık, açık sarı renkli, düşük viskoziteli bir sıvı epoksi reçinedir. 105 Epoksi Reçine'nin çoklu katları, boyalar ve vernikler için üstün bir nem bariyeri ve dayanıklı, sağlam bir taban oluşturur. 105 Epoksi Reçine, uçucu çözücüler olmaksızın formüle edilir ve kürlemeden sonra daralmaz. Göreceli olarak yüksek bir parlama noktasına ve güçlü bir çözücü kokusuna sahip değildir, bu da polyester veya vinil esterlerden daha güvenli çalışmasını sağlar. Silindir uygulamasıyla, mükemmel akış çıkışı ve balık gözü olmadan kendi kendini idare etme yeteneği gibi ince film özelliklerine sahiptir. Temizlenir ve mevcut katkı maddeleri ile değiştirildiği zaman kolayca zımparalanabilir ve şekillendirilebilir.Karışımı özelleştirmek için çeşitli katkı maddeleri arasından seçim yapın.105 Epoksi Reçine, sarkma direnci, sandaliyon veya mukavemetini arttırmak gibi özel gereksinimlere uygun çeşitli dolgu maddeleri ve katkı maddeleri ile karıştırılabilir. Spesifik dolgular, 105 Epoksi Reçinesini, çok çeşitli bağlama gereksinimlerine uyacak şekilde mükemmel bir yapıştırıcıya dönüştürmek için de kullanılabilir.Mevcut sertleştiricilerle reaksiyonu hızlandırın veya yavaşlatın.105 Epoksi Reçine'nin kürlenme oranı ortam sıcaklığına ve istenilen çalışma süresine ayarlanabilir. Üç sertleştirici sunulmaktadır: 205 Hızlı, 206 Yavaş, 209 Ekstra Yavaş ve 207 Özel Şeffaf Sertleştirici.Karışımı doğru almak için kalibre edilmiş bir pompa kullanın.Sertleştirici ile 105 Epoksi Reçinenin doğru oranda karıştırılması önemlidir. Karışım oranları kullanılan sertleştiriciye göre değişir. Kalibre edilmiş pompalar, bu hakkı elde etmenizi sağlar. Büyük miktarların (yukarıda belirtilen 52 galonluk miktar gibi) karıştırılması için 306-25 (Model 335703) ve 306-23 (Model 128845) gibi Özel Amaçlı Pompalar mevcuttur. 306-25 pompa, reçine ve sertleştiriciyi 5: 1 oranında karıştırır. 306-23 pompa, reçine ve sertleştiriciyi 3: 1 oranında karıştırır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


West System Epoksi Reçine 105E 225 kg

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT