Ürün Kodu: 2986692

Vietol Derz Fayans Arası Temizleyici (Trigelli )

19,90 TL  (KDV Dahil)
2,21 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI:  Tuvalet ve banyoda fayans ve derz aralarında oluşan kireç, kir artıklarını temizlemek için kullanılır. Yüzeye parlak bir görünüm kazandırır. Birkaç saniye içerisinde etki gösterir. Derz aralarına zarar vermez.

UYGULAMA ALANLARI: Tuvalet, banyo ve mutfakta tüm fayans ve seramik yüzeylerde oluşan kireç ve kiri yok etmek için kullanılır.

UYGULAMA TALİMATI: Temizlenecek yüzeyin üzerine püskürtün. Birkaç saniye etkisini göstermesi için bekleyin ve ardından durulayın.

RAF ÖMRÜ/DEPOLAMA ŞARTLARI: Cilt, göz ve elbiselerle temasından kaçınınız. Buhar ve zerrelerini solumaktan sakının. Metallerden ve şiddetli reaksiyon verdiği maddelerden uzak tutun. Kullanımı sırasında kesinlikle alkali ve klorlu ürünlerle karıştırılmamalıdır. Reaksiyon sonucu gaz çıkışı olur ve solunması halinde tehlikelidir. Buhar ve zerrelerini solumaktan sakının. İyi havalandırılmış, kuru, ısı, açık alev ve gün ışığından uzak yerlerde depolayın. Oksitlenme vasıtaları ve tehlikeli reaksiyon veren maddelerle birlikte depolamayın. Kapları fiziksel hasarlardan koruyarak kapalı ve dik konumda tutun. Kapları kullanılmadıkları zaman sıkıca kapalı muhafaza edin. Kaplar boş bile olsalar buhar ve zerrecikler bulunabilir. Her zaman tehlike kuralarına uygun ve kapları doluymuş gibi kullanın. Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 °C , +25 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 36 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

 

SAĞLIK VE EMNİYET: Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Güçlü ısı ve ışık kaynaklarından uzakta saklanmalıdır Uygulama esnasında, koruyucu eldiven kullanılmalıdır. Gözle temasından kaçınınız. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Vietol Derz Fayans Arası Temizleyici (Trigelli )

 
19,90 TL (KDV Dahil)
2,21 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT