Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Taylor Survivor Serisi Usturmaçalar


Mükemmel ‘’Survivor’’ usturmaçaları teknenizin korunmasına yeni bir seviye kazandırıyor. Dayanıklılık ve performansı laboratuar ortamında test edilmiş olan ürün, güçlendirilmiş yeni tasarımı ve ağır şartlara dayanıklı yapısıyla darbeleri daha iyi emer ve standart usturmaçalardan çok daha uzun ömürlüdür. İçinde bütünleşik olarak yer alan pompası usturmaçayı daima tamamen şişkin durumda tutar. Yükseltilmiş elmas şeklindeki fitiller usturmaçanın etrafını tam tur sararak usturmaçaya güç kazandırdığı gibi çarpışma ve darbelere karşı da koruma sağlar. Son derece sağlam, delinmeye karşı dayanıklı deniz tipi vinil, aşınma ve yıpranmalara yıllarca karşı koyabilir.İçinde bulunan ‘’Micro Pump™’’, usturmaçanın yerinden çıkarılmasına veya ekstra bir pompa, iğne veya adaptöre gerek kalmadan her zaman şişkin durumda kalmasını sağlar. Bu gizli pompa hava basmaya ihtiyaç duyduğunuz her zaman ortaya çıkar ve kullanılmadığı zaman yerinde kilitli olarak muhafaza edilir.


İki tip arasından seçim yapın:

• İki mapalı usturmaçalar; her iki ucunda da güçlendirilmiş bağlantı mapaları mevcuttur.

• İçinden halat geçen tüp usturmaçalar; hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilmesi için usturmaçanın merkezinden halat geçişi sağlayan 1,9cm. (3/4") çapında bir tüp mevcuttur.Her iki tip usturmaça da patlama ve yarılmalara karşı teknenizin ömrü kadar garantilidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Taylor Survivor Serisi Usturmaça - Survivor 22x66 cm Beyaz

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT