Ürün Kodu: 2863662

Saklı Cennet Organik Yayla Balı ve Propolis Set

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Saklı Cennet Organik Yayla Balı 250 gr – 1 Adet
Saklı Cennet Organik Su Bazlı Propolis Damla 20 ml – 1 Adet
Saklı Cennet Organik Alkol Bazlı Propolis Damla 20 ml – 1 Adet

PROPOLİS NEDİR ?
Propolis, çeşitli bitkilerin yaprak, tomurcuk, kabuk ve benzeri kısımlarından işçi arılar tarafından toplanan, reçineli ve mum kıvamında olan, keskin ve güzel kokulu, suda erimeyen, oda sıcaklığında yarı katı halde bulunan bir maddedir.
Arı bu maddeyi, polenle ve başı ile toraksı arasında bulunan bezlerden salgılamış olduğu aktif enzimlerle karıştırmaktadır.
Propolisin rengi ve fiziksel özellikleri kaynağına göre değişmekte ve kovanda arılar tarafından çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır.

Saklı Cennet Propoliste Saf Propolis Oranı Nedir ?


Su bazlı üründe % 4 , alkol bazlı üründe ise % 10 mertebesindedir.Saklı Cennet Organik Yayla Balı 250 gr – 1 Adet
Saklı Cennet'ten sofralarınıza balın en safı, Saf Kafkas Arılarından Macahel balını getirdi.

Bölgenin bakirliği içinde sağlığı bozulmamış Saf Kafkas Arı Irkı kolonilerinden hasat edilen ballar tüm Türkiye için "iyi, kaliteli ve sağlıklı bal" kavramının tam karşılığıdır.

Biliyoruz ki  “Toprak, üzerinde yaşayanları ile değerlidir. Bu doğal çevrede ancak içinde yaşayanlarıyla en doğru şekilde korunabilir.”Tekzen, Saklı Cennet’in bu vizyonu çerçevesinde başlattığı Kırsal Kalkınma Projesi’ni yıllardır destekliyor ve sosyal sorumluluğunun bilinciyle desteklemeye devam edecek.

17 yıldır organik: “Saklı bir Cennet"

Türkiye'nin en doğusunda bulunan ve olumsuz coğrafi koşulları nedeniyle hiç bir iş koluna uygun olmayan Macahel bölgesi, bu olumsuzları önemli bir üretim avantajına çevirerek Saklı Cennet markasını yarattı. Bölgenin yüzde 75'inin ormanlarla kaplı olması, doğal bitki örtüsünün korunmasını sağlayarak günümüze kadar bu bakirliği ulaştırdı.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Saklı Cennet Organik Yayla Balı ve Propolis Set

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT