Ürün Kodu: 2873111

Maquise 6 mt. Havuz Güvenlik Panjuru 2,5 Metre

En geç 9 Mart Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
84.198,05 TL  (KDV Dahil)
9.355,34 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak kullanıma hazır teslim edilecektir.

Maquise Havuz Güvenlik Panjuru
Havuz Güvenlik Panjuru yüzme havuzlarında güvenlik, temizlik ve ısı izolasyonu sağlamanın en pratik ve estetik yolu. Otomatik olarak açılıp kapanma olanağı sayesinde havuzunuzun kontrolünün tamamen elinizde olmasını sağlar.

Neden Havuz Güvenlik Panjuru
-180 kg yük taşıma kapasitesi sayesinde çocuk güvenliği konusuna %100 çözüm getirir.
-12 V , 24 V düşük akımlı motoru sayesinde elektrik kaçaklarından kaynaklı olası kazaları ihtimal dışı bırakır.
-Otomatik olarak açılıp kapandığı için kullanımı son derece kolaydır. Kullanım kolaylığı ise ürünün verimliliğini arttırıcı bir etkendir.
-Kış mevsimi boyunca havuzunuzda birikecek olası katı kirliliğin önüne geçer, böylece her sene havuzunuzun suyunu boşaltıp tekrar doldurmanıza gerek kalmaz.
-İç mekan havuzlarında %80’in üzerinde nem kontrolü sağlar. Eğer nem alma mekanizması kullanılıyorsa bu mekanizmanın %80 daha az kullanılmasını sağlar ve böylece ciddi bir enerji tasarrufu oluşur.
-Isıtma kullanılan iç mekan ve dış mekan havuzlarında ısı kaybını %80 oranında önler. Böylece ısıtma giderlerini %80 oranında düşürür.
-Beyaz, gri, koyu gri ve bej renk seçenekleriyle havuzunuzun mimarisine uyum sağlar.
-Motor sistemi 4 yıl, gövde kısmı ve diğer tüm mekanik parçalar 3 yıl garantilidir.

Teknik Özellikler
-Havuz Güvenlik Panjuru uluslar arası geçerlilikte konformite ( TSE ) belgesine sahiptir.
-Gövdeyi oluşturan güçlendirilmiş pvc altı odacıklı bir yapıya sahiptir. Bu 6 odacıklı yapı hem ürünün taşıma kapasitesini arttırır hem de ısı ve nem izolasyonunu sağlar.
-Motor 220 V değil 12 V ve 24 V akımla çalışır. Bu da elektrik güvenliği açısından son derece önemlidir.
-Motorun içerisinde olduğu makara aksı tek parça paslanmaz alüminyumdan oluşur. Bu alüminyum 3 mm et kalınlığında paslanmaz 6060 ekstrüzyon alüminyumdur.
-Havuz güvenlik panjuru anahtar yardımıyla çalışır. Böylece kontrolün %100 kullanıcıda olması sağlanır. Her ürün beraberinde biri yedek olmak üzere 2 adet anahtarla gelir.

Doğru Ölçüyü Nasıl Alırım
Havuz güvenlik panjuru ölçü aralığınızı belirlemek son derece kolaydır. Ürünün fiyatı belirlenirken havuzunuzun metrekaresi değil en ve boy ölçüleri baz alınır. Fiyat belirlenen ölçü ile sipariş ölçüsü bire bir aynı olmak zorunda değildir. Sipariş ölçüsü teknik ekibimiz tarafından zaten alınacaktır.
Havuzunuzun hangi ölçü aralığında olduğunu belirlemek için ise yapmanız gereken havuzunuzun enini ve boyunu havuzun iç duvarlarını baz alarak ölçmek ve ölçüyü yarım metre aralıklarının başlangıcına denk gelecek şekilde aşağı yuvarlamak olacaktır.

Bunu iki örnekle açıklayalım.
Örnek 1
Havuzunuzu içten içe ölçtüğünüzde En: 367 cm Boy: 1016 cm olduğunu gördünüz. Bu durumda ölçünüzü yarım metrelik aralığın başlangıcı olarak varsayın. Mesela bu örnekte 3.5x10 olarak belirleyin.

Örnek 2
Havuzunuzu içten içe ölçtüğünüzde En: 492 cm Boy: 1235 cm olduğunu gördünüz. Bu durumda yine ölçünüzü yarım metrelik aralığın başlangıcına yuvarlayın. Yani bu durumda fiyat ölçünüz 4,5x12 olacaktır.

Havuzunuzda aşağıdaki durumlar mevcut ise fiyat artabilir.
-Havuzunuzun dikdörtgen yapıda değilse, bir veya iki tarafta ovallik mevcutsa.
-Havuzunuzun dikdörtgen yapısının dışında dışa doğru taşan bir giriş merdiveni mevcutsa.
-Havuzunuz dikdörtgen olmasına rağmen kendi içinde boydan boya 7 cm’den daha fazla çaplık yani eğrilik varsa.
-Havuzunuzun kendi içinde daralan veya genişleyen yan duvarlar mevcutsa.
-Havuzunuz L şeklindeyse.
-Havuzunuzda panjurun yatay hareketini engelleyecek unsurlar mevcutsa.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Maquise 6 mt. Havuz Güvenlik Panjuru 2,5 Metre

 
84.198,05 TL (KDV Dahil)
9.355,34 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT