Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Leki Sierra Photo


Tek Olarak Satılır

Leki Fotoğraf sistem kutup 3 adet yüksekliği ayarlanabilir Dikişsiz Alüminyum 7075 tüp, ayarlanabilir Askı, Kereste topuz, köpük kavrama kolu olduğunu.

Kol düğmesi kamera screwd olabilir ve sabit resimler için monte böylece monte Kamera evrensel bir konuya kaldırır.

Bu ısı bütün Alüminyum 7075 Ultralite direkleri TUV, bağımsız bir test laboratuarı tarafından güçlü olduğu ispatlanmıştır Super Kilit Sistemi (SLS) güvenlik 360 çevirmek geri featurec davrandı. piyasadaki diğer üretici tarafından eşsiz - Bu direklere Holding kuvvet testlerinde 140kg/315 lbs olduğunu.

Karbür Flextips kaya ve buz üzerinde güvenlik eklenir.

Özellikleri Ultra Sonic bitirmek, orta ve alt bölümünde anodize, değiştirilebilir Basket Sistemi, köpük kulpları ve her kutup yaklaşık 284 gram ağırlığında

Satılan tek tek


​Özellikleri:

Mil: Alüminyum 3-bölüm, HTS 6.5, SLS 140kg tutma kapasitesi

Grip: köpük uzantılı Ahşap topuzu - resim sistem

Kayış: Toka kayışı

Sepeti (ler): kauçuk uçlu Karbür flex ucu


Boyutları:

Ayarlanabilir 65-145 cm

Ağırlık: kutup başına yaklaşık 284 gram

Malzeme: 18/16/14 mm alüminyum HTS 6.5

Garanti: 5 yıl Garanti Karşı Breakage.


Özel Özellikler:

Değiştirilebilir sepet sistemi Carbide Flex İpucu / SLS Kilit Sistemi / Ultra Sonic Finish / Orta ve alt bölümleri / evrensel ile Monopod anodize


Leki Teknoloji çeşitli modellerde kullanılan:

Değiştirilebilir Sepetleri

sepet hızlı ve kolay değişim için izin verir herhangi bir arazi koşulu karşılayacak. Tutar çamur ve yumuşak toprağın içine kaymasını kutuplu (sizin Sepetleri kullanarak uygulama Çevreyi!). Birkaç sepet kullanılabilir tasarımlar.


Mil:

SUPER KİLİT SİSTEMİ (SLS)

Süper Kilit Sistemi (SLS) bir Expander / TUV, bağımsız bir test laboratuarı tarafından güçlü olduğu ispatlanmıştır kilitleme sistemi vidasıdır

LEKI SLS 140kg tutma gücü ve 360 ˚ ters çevirmek güvenlik var

Flex İpuçları

Karbür Flex İpucu sert yüzeylerde maksimum tutmak ve kararlılık sağlar.

Anti-Aşındırıcı

Eloksallı orta ve alt bölümleri.

LEKI EFSANESİ

LEKI, kayak, yürüyüş ve trekking direkleri dünyanın önde gelen üretici, onun kurucusu Karl Lenhart, bir gövde mekanik ve arzulu kayakçı bir hobi olarak Kircheim, Almanya 'da başlamak vardı. Lenhart alüminyum ağır çelik modelleri geç 1940 yılında mevcut oranla üstün bir kayak kutup yapmak inanıyordu. başarılı arkadaşları için hafif direkleri oluşturduktan sonra, 1954 yılında, hobi tam zamanlı iş oldu.

LEKI naylon kullanılması kayışları için dokuma ve plastik kalıp kulpları ve metal ve deri yerine sepet oluşturdu çıkmıştır. Ayrıca, Lenhart eşsiz güç, dayanıklılık ve güvenilirlik ile kutup milleri üreten bir alüminyum tavlama işlemi geliştirdi.

1984 yılında Klaus Lenhart Karl oğlu ve liderliği devraldı kısa bir süre sonra ilk çift bileşenli kavrama geliştirdi. O da gibi ayarlanabilir pole-kilitleme teknoloji ve kavrama yenilikler geliştirmek sorumludur Trigger "Tıkla-In" sistemi ve COR-TEC, gerçek mantar ve lateks yapılmış bir malzemedir.

kayak pazar gelişmeye devam ederken, LEKI Avrupa dağ rehberleri için öncelikle yürüyüş direkleri üretimine başlamıştır. diz eklemleri üzerinde stres giderici bir araç olarak iki kutup kullanarak kavram ve alt sırt da performans ve güvenlik içinde yararını gördük dağcılar çağırdı. LEKI direkleri sonunda tanınan ve önleyici sağlık yararları yanı sıra tırmanma destek ve dengeleyici etkileri takdir genel doğa yürüyüşü ve trekking nüfusu ile yakaladı. 1990 yılında LEKI ABD dahil oldu.

Kuzey Amerika pazarı, dağ, İskandinav, geri ülke, dağcılık, sopayla yürüyüş, şirketin çizgi benimsemiş ve direkleri trekking. Yaklaşık beş yıldır LEKI sadık olan Avrupalı meslektaşları, Kuzey Amerika açık meraklıları bildiği gibi ve takdir LEKI kalite ve değer

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Leki Sierra Photo

 
543,06 TL (KDV Dahil)
60,34 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT