Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Kumanda - M505 ve Icm603 Telsiz İçin


IPX8 Standardı Su Geçirmezlik

(1.5m derinlikte 30 dakika)

IC-M505, 1,5m derinlikteki suya 30 dakika karşı dayanır. En yüksek su geçirmezlik olan IPX8 standardına sahiptir. Bütün ürünler sıkı testlere tabi tutulmuş olup, kalite testlerinden geçmiştir. Telsizi, su sıçramasından ve yağmurdan endişelenmeden teknede istediğiniz yere monte edebilirsiniz.

Geniş dot-matrix ekran, her türlü ışık koşulunda en iyi okunaklılığı sağlamak için tasarlanmıştır. Daha geniş fontlar ile büyütülmüş kanal numarası, GPS bilgisi, DSC acil durum bilgisi ve diğer bilgiler kolayca okunabilir. Geniş tuşlar ve düğmeler kullanıcı dostu kullanım sağlar.

Konum bilgisi isteme ve Konum bilgisi raporu

DSC özelliği sayesinde, kendi konum bilginizi diğer gemilere gönderip, onların konum bilgilerini talep edebilirsiniz. Alınan konum bilgisini diğer seyir cihazlarına paylaştırabilirsiniz. İlave olarak belirli bir geminin haberleşme menzili içinde olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli alıcı performansı

IC-M505, 73dBlik intermodülasyon bastırması, –5dBµV (typical)luk yüksek hassasiyetiyle üstün alıcı özelliklerine sahiptir. IC-M505 in üstün alıcı performansı, intermodülasyona karşı güçlü direnç gösterir ve güçlü istasyonlar arasında zayıf sinyalleri yakalamanıza imkan sağlar.

Güçlü ses çıkışı

Ön surata monte edilmiş geniş hoparlörü sayesinde, tanımlanan 2W ses çıkış gücünden daha fazla ses algılarsınız. Motor gürültüsünde bile temiz ve güçlü ses çıkışı alırsınız.

25W gücünde 2 yönlü megafon özelliği ve otomatik sis düdüğü

Opsiyonel bir megafon hoparlörüne bağlandığında, diğer tekneler, güverte ve rıhtım ile konuşmak çok kolaylaşır. Dahili amplifikatör 25W lık gücü ile konuşmaların temiz ve anlaşılır olmasını sağlar. Aydınlatılmış düğmeler ile bu özelliği seçmek çok kolaydır. Otomatik sis düdüğü için dört adet sis düdüğü örneği mevcuttur.

Ekranda GPS bilgisi gösterme özelliği

Telsize harici bir GPS alıcısı bağladığınızda, GPS bilgi ekranı size rotayı, hızı, konum bilgisini, tarih ve zamanı gösterir.

Diğer özellikler

Kanal 16 ve/veya çağrı kanalını izlemek ikili/üçlü izleme fonksiyonu

Kanal 16 ve çağrı kanalına direkt erişim tuşu

7 seviyeye ayarlanabilen ekran ve tuş takımı ayndınlatması

"Etiketli" tarama özelliği

70 adet programlanabilir özel kanal

Düşük voltaj göstergesi

Time-out-timer özelliği

Gri renk versiyonu (Sadece İngiltere ve Avrupa versiyonları için)

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kumanda - M505 ve Icm603 Telsiz İçin

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT