Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Çoklu sezon koruma

2 Bileşenli

En son metal akrilat teknolojisi

Tatlı suda ve yüksek kirlilikte etkili

Yüksek aktif bakır ve biyosid içeriği

Self-Polishing özellik


Eastmarine Performans ürünü akrilik kopolimer reçine esaslı, iki komponentli bir zehirli boyadır. Metal akrilatlar içermektedir ve self polishing tiptedir. Self polishing özelliğinden dolayı, boya performansı uygulanan film kalınlığına göre artar. Doğru uygulama kalınlıklarında 3 kat uygulama sonucunda iki sezon koruma sağlar. Kalay içermez. Tekne hareketsiz beklerken dahi korumaya devam eder. Tatlı suda da çalışma özelliği vardır.


Yüzey hazırlığı ve uygulama: Uygulama yapılmadan önce eski zehirli boya artıkları, yosun, midye, kekamoz, yağ, kir gibi kalıntılar ve kontaminasyon temizlenir, zemin tatlı su ile yıkanır. Daha sonra kurumaya bırakılır. Sonrasında zemine Eastmarine Primer (Astar) uygulanır. Eastmarine Performans, en iyi performansı Eastmarine Primer (Astar) uygulanmış yüzeylere yapılacak uygulamalardan sonra gösterir. Eastmarine Performans - A ambalajı açıldıktan sonra dibi alınarak güzelce karıştırılır. Daha sonra içerisine ürünün Eastmarine Performans - B olan özel bakıroksit karışımı yedirerek eklenir. Karışım el matkabı veya mikseri gibi bir karıştırıcıyla 5 dk. kadar karıştırılır ve uygulamaya geçilir. Rulo veya fırça ile min. 2 kat olarak uygulama yapılır. Çok sezonlu koruma isteniyorsa, 3 veya daha fazla sayıda kat uygulanmalıdır. Kat aralarında 8-24 saat bekleme yapılır. Son kat uygulamasında sonra 2 gün içerisinde teknenin denize indirilmesi tavsiye edilir.


Hacimce katı madde (%) 50- 55

Yoğunluk (gr/cm³) 1,6-1,7

Mat

Parlama noktası (°C) 30

Kuru film kalınlığı (μ) 75-150

Teorik kaplama kapasitesi (m²/lt) 7,3(75μ) - 5,5(100μ) - 3,6(150μ)

Pratik kaplama kapasitesi (m²/kg) 5-7 (tek kat)

Uygulama aralığı (°C) + 5 ~ + 35

Kuruma zamanı (20 °C) (saat)  

İlk kuruma 1 saat

İkinci kat uygulama 8 - 24 saat

Servise hazır hale gelme 24 saat

Uygulama şekli Fırça, rulo, sprey

Meme çapı 1,4 – 1,7 mm (konv.), 0,46mm / (0,018 – 0,021 inch) (airless)

Meme basıncı 12 – 15 MPA(120 – 150 At,1700 – 2100 PSI) (airless)

Tiner Kullanılmaz. Gerekli ise Klorkauçuk- zehirli boya tineri (maks.%5)

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Eastmarine Performance 2 Komponentli Zehirli Boya 4Lt Shark Grey

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT