Ürün Kodu: 2735935

Dulon 2 Komponentli Cila Vaks

En geç 2 Şubat Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
140,00 TL  (KDV Dahil)
15,56 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Dulon 2 Komponentli Cila Vaks


ÜRÜN TANIMI: 2 komponentli cila ve vaks sistemidir. Jelkot, boyalı metal, paslanmaz çelik yüzeylerde, su zerrelerinin işleyemediği, moleküler bir kalkan oluşturur. DULON 1 & 2 uygulaması kolay ve ekonomik, parlak ve uzun sureli bir koruma sağlar.

UYGULAMA: Marinada oluşmuş kekomoz ve yosunları yok etmek için; DULON BOATBOTTOM CLEAN 24 kullanın.

Gövdedeki hava kirliliği kalıntıları ve sarı/kahve lekeleri yok etmek için DULON HULL & WATERLINE CLEAN 22 kullanın.

Dış etkenlere maruz kalan yüzeylerde oluşmuş mat bölgeler, çizikler ve kalıcı lekeleri yok etmek için, DULON POLY POLISH ( kalın, orta veya ince ) kullanın.

Dulonlama; Yüzeydeki kir, yağ, vaks ve silikon artıklarını PREDULON 00 uygulayarak yok edin.

DULON 1 ’i bez veya sünger ile uygulayıp, yüzeyde beyaz bir tabaka oluşuncaya kadar bekleyin. Bu tabakayı ovarak yok etmeyin.

DULON 2 ’yi aynı şekilde bez veya süngerle üzerine uygulayın ve yine beyaz tabaka oluşuncaya kadar kurumasını bekleyin. Simdi yüzeyi kuru yün veya pamuklu kumaş veya buffer ile iyice ovalayın. Bu şekilde çift komponentli sistem aktive olacaktır.

Sonraki haftalarda, yüzeyi normal aralıklarla, DULON PREMIUM SHAMPOO 03 ile yıkayabilirsiniz. Bir set DULON 1 & 2 ( 500 ml.), 10 - 15 metrelik bir tekneye yetecek ve ona 365 gün parlak bir koruyucu kimyasal kalkan oluşturacaktır.

Çağ atlatan 2 komponentli cila ve vaks sistemine sahip bu ürünler; boyalı metal, paslanmaz çelik yüzeylerde, su zerrelerinin işleyemediği kısımlarda moleküler bir kalkan oluşturur.

DULON 1 & 2’ nin uygulaması kolay ve ekonomiktir. Yüzeylerde parlak ve uzun süreli bir koruma sağlar.

Dulonlama işlemi: Dulon 1 ‘i bez veya sünger yardımıyla, yüzeyde beyaz bir tabaka oluşuncaya kadar bekleyin ve tabakayı ovarak yok etmeye çalışmayın.

Dulon 2 ‘yi aynı şekilde bez veya sünger yardımıyla yüzeye uygulayın ve yine beyaz tabaka oluşuncaya kadar kurumasını bekleyin. Şimdi yüzeyi kuru veya pamuklu kumaş veya buffer ile iyice ovalayın. Bu şekilde çağ atlatan çift komponentli sistem aktive olacaktır. Sonraki haftalarda, yüzeyi normal aralıklarla, Dulon Premium Shampoo 03 ile yıkayabilirsiniz.

Bir set Dulon 1 & 2 (500ml) 10-15 metrelik bir tekneye yetecektir ve 365 gün parlak bir koruyucu kalkan oluşturacaktır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Dulon 2 Komponentli Cila Vaks

 
140,00 TL (KDV Dahil)
15,56 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT