Ürün Kodu: 2961089

Clou Sert Wax Ahşap Yağı (Hard Wax Oil) 100 Ml

En geç 14 Mayıs Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
62,00 TL  (KDV Dahil)
6,89 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Clou Sert Wax Ahşap Yağı (Hard Wax Oil) 100 Ml


Ürün Özellikleri:
CLOU SERT WAX AHŞAP YAĞI emprenye etkisi ile ahşaba nefes alabilen, kaymayan, su ve kir itici özellik kazandırır. Kadifemsi bir doku verir. Ahşaba derinlemesine nüfuz eder. Ahşabın doğal rengini, harelerini vurgular ve rengi tazeler. Entegre edilmiş hijyen koruma bakteri ve mantarların yerleşmesini engeller.

“DIN EN 71-3 Ahşap Oyuncak Güvenliği &
DIN EN 53160 Tükürük ve Tere Karşı Dayanıklılık” sertifikalarına sahiptir.
“Antimikrobiyal etki Japon Normlarına göre Sertifikalandırılmıştır. JIS Z 2801”

- Kullanım Alanları:
İç mekanda ham veya yağlanmış tüm ahşapların bakım, yenileme, koruma emprenyesi için kullanıma uygundur.

- Tüketimi:
Tek kat uygulamada 1 litre yaklaşık 20 m² alan yapar. Ancak ahşabın türü ile emme gücüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

- Ön Hazırlık:
Ahşap yüzey hasarları tamir macunları ile onarılmalı, 180-220’lik zımpara ile zımparalanmalı ve yüzey iyi temizlenmeli, tozsuz, kuru ve yağsız olmalıdır. Eski yağlanmış ahşap yüzeyindeki kir, leke, kararma, grileşme ve kalıntılar CLOU TİK TEMİZLEYİCİ ile önceden iyice temizlenmelidir.

- Uygulama:
Yağı kullanmadan önce kutuyu çalkalayınız.
12°C‘nin altında uygulama yapmayınız. Ahşap yüzeyi yağlamadan önce kurutunuz.
Yumuşak fırça veya pamuklu temiz bez ile 1-2 kere ince ve eşit şekilde su yönünde sürünüz.
Ahşabın yağı emmesi için 30 dakika bekleyiniz. Yağlanmış ahşap yüzeyinde emilmeyen fazla yağı pamuklu, temiz, kuru bezle alınız. Yağlanmış ahşap kuruyana kadar ortamı havalandırınız.
2.Kat uygulamayı 12 saat sonra yapınız. Katlar arası zımparayı 280’lik zımpara ile yapınız, temizleyiniz.

* Dikkat! Yağ ile kullanılmış bezlerin kendi kendine yanma tehlikesi vardır. Bu yüzden kullanımdan sonra bezi suya batırınız ve açılmış vaziyette dışarıda kurutunuz.

- Kuruma Süresi: Kuruma süresi yaklaşık 24 saattir. Ahşabın emme gücü, havanın sıcaklığı ve ortamın nemine bağlıdır.
- Aletlerin Temizliği: Yağ kullanımından sonra aletleri sentetik tiner ile temizleyiniz.
- Bakım: Yağlanmış ahşap yüzeylerin bakımını düzenli olarak CLOU SERT WAX AHŞAP YAĞI ile bakımını sağlayınız.
- Depolama: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Soğuktan ve dondan koruyunuz. Ürünü kullandıktan sonra ambalajın kapağını daima sıkıca kapatınız.
- Bertaraf: Boş ambalajları geri dönüşüme veriniz. Sıvı atıkları Atık Toplama Merkezine veriniz. (ATIK KODU-Nr.08 01 11)
- Aktif Maddeler: %0,01 Nanogümüş (0,09gr/lt) BAuA-Nr. N-31027 Biyosidleri güvenle kullanınız. Kullanımdan önce mutlaka tanımlama ve ürün bilgilerini okuyunuz.


* Uyarılar:
CLOU SERT WAX AHŞAP YAĞINI kullanmadan önce etiketini okuyunuz. Tekrarlanan temas, kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Göz ve cilt ile temas etmeyiniz. Buharları uyku hali ve baş dönmesine yol açabilir.
Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız.
Çocuklardan uzak tutunuz. 2-Butanon oksim içerir. Alerjik reaksiyonlara yol açabilir. İyi havalandırılmış ortamda kullanınız.
Kanalizasyona dökmeyiniz.
Sigara içmeyiniz.
Ateş kaynaklarından uzak tutunuz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Clou Sert Wax Ahşap Yağı (Hard Wax Oil) 100 Ml

 
62,00 TL (KDV Dahil)
6,89 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT