}
Toplam 3734 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tuning


Tuning Çeşitleri


'Tuning' dediğimiz kavram ayarlamak veya değiştirmek fiillerini karşılamaktadır. Oto tuning ise bir otomobilin üzerinde yapılan ayarlamaları veya değişimleri ifade etmektedir. Bu değişimleri de iki ana başlıkta incelemek mümkündür. İlki arabanın dış görünümünde yapılan değişimler, örneğin torpido kaplaması yapılmasıdır. İkincisi ise aracın motorunda yapılan değişimlerdir. Örnek olarak motora çip takılması verilebilir.


Torpido Kaplaması Nasıl Yapılır?


Torpido kaplama ürünleri arasında seçim yaparken oto aksesuarları konusunda kendini ispat etmiş markalarla çalışma yapmak önemli bir husustur. Kaplamanın nasıl yapılacağı konusundan bahsetmek gerekirse; ilk olarak kaplamanın uygulanacağı bölge yüzey temizleyici ile temizlenir. Yüzeyin temiz olduğundan emin olunduktan sonra kaplama paketinden çıkarılır ve montaja uygun hale getirilir. Yapıştırma işleminden sonra kaplama yapılan bölgeye bir miktar baskı ve sıcak hava uygulamakta yarar vardır.


Bir otomobilde tuning çalışması yapılmadan önce ilk olarak arabayı ve üzerindeki donanımı iyi tanımak gerekir veya iyi tanıyan uzman ekiplerle çalışmak da tuningten beklediğiniz verimi almak konusunda sizi mutlu edecektir.


Torpido Kaplaması Uygulamasının Püf Noktaları


Torpido kaplaması genel olarak torpido bölümündeki çatlaklar ve kırıkları kapatmak için yapılır. Bu deformasyonları güneş sebebiyle oluşabilmektedir. Torpido kaplama ürünleri önemli oto aksesuarları arasındadır. Markaya ve beklentiye uygun seçilmelidir. Kaplama yapılırken özellikle deri kaplama ve karbon kaplama tercih edilmektedir. Deri kaplama sıcaklık eşiği karbona göre birazcık daha düşük olmaktadır. Karbon kaplamalar ise 195 dereceye varan sıcaklıklara kadar dayanabilmektedir.


Tuning ülkemizde de gitgide yükselen bir trendle insanların ilgi duyduğu ve para harcadığı bir hobi durumuna gelmiştir. Ancak araç üzerinde yapılan değişimlerde bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Bunlardan ilki araç üzerinde yapılan oynamanın bir güvenlik sorunu yaratmıyor olmasıdır. Diğeri ise özellikle motor üzerinde yapılan oynamaların aracın performansını ve ömrünü uzun vadede ne oranda etkiliyor olabileceği göz önüne doğru şekilde değerlendirilmelidir.


Geniş Ürün Çeşitliliğiyle Torpido Akseuarları Mağazalarda Sizleri Bekliyor!


Türkiye'nin en yaygın yapı marketi zinciri olan Tekzen, 22 yıllık sektör tecrübesini otomobil severlerin de hizmetine sunuyor! Tekzen oto kategorisi altında, geniş ürün yelpazesi ile aracına hava katmak isteyen kişileri bekliyor. Otomobil severlerin beklentilerine uygun hizmetler sunan Tekzen'den aracınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri avantajlı fiyatlar ve kaliteli ürünler ile satın alabilirsiniz.


Her marka ve model araca elverişli torpido kaplama ürünleri siz değerli müşterilerimizi bekliyor! Güneş ışığına ve zaman kaynaklı deformasyonlara dayanıklı torpido kaplama setleri sadece Tekzen'de. İstediğiniz desende kaplama setini alıp kolaylıkla aracınıza monte edebilirsiniz. Kalitesi ve dayanıklılığıyla uzun yıllar aracınızın ön konsoluna hava katar. Ebat ve ürün özellikler için sayfa altındaki açıklamaları dikkatle okumanızı öneririz.


Her Markaya ve Modele Uygun Tuning Torpido Akseuarları


Kurulduğu günden bu yana belirlediği hedef ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejisiyle, ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanında binlerce kişiye istihdam sağlayan marka, en kaliteli ürünleri Tekzen Oto kategorisinde müşterilerinin hizmetine sunuyor! Aracınızın ihtiyacı olan, markasına ve modeline en uygun aksesuarlara Tekzen.com.tr'den internete özel ücretsiz kargo ve indirim seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT