Toplam 76 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Tuning


Oto aksesuarları kategorisinin altındaki bu bölümde, aracınızı kendi zevkinize göre düzenlemenize imkan veren cam filmi, çeki demirleri, direksiyon kılıfı, egzoz, el fren kaplaması, hava filtresi, jant göbeği, kaliper kapaklar, vites topuzu ve xenon far setleri gibi ürünleri temin edebilirsiniz.

 

Tuning ürün çeşitleri arasında bulunan cam filmlerinde çizilmez, aynalı, koyu siyah, açık siyah, orta siyah gibi farklı tonlarda ve farklı ebatlarda ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında cam filmi takmak için yumuşak plastikten üretilen ve birçok farklı parçadan oluşan uygulama kiti ile filme zarar vermeden filmi kolayca takabilirsiniz.

 

Direksiyon kılıfları arasında ise farklı renklerde deri kılıflara, elle dikilebilen kılıflara ve sarmalı direksiyon kılıflarına ulaşabilirsiniz. El freni kaplamalarında farklı tasarımlara ve renklere sahip ürünleri bulabilir, aracınızın tarzına uygun ürünü seçebilirsiniz. Jant göbeği çeşitlerinde klasik tasarıma sahip ürünlerin yanında, spor araçlar için dikkat çekici tasarıma sahip ürünler de bulunuyor. Bu ürünler dışında çabuk yıpranan vites topuzunu ve vites körüğü çeşitlerini tuning malzemeleri arasından temin edebilirsiniz.

 

Hava filtrelerinde ise filtre, filtre bağlantı kiti, filtre borusu gibi ürünleri inceleyerek farklı ürünler ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında renkli şerit türleri, sese duyarlı neon ışınları ve ışıklı su fıskiyesi lambası çeşitleri ile aracınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Tuning kategorisindeki diğer ürünler arasında jant koruyucu, bijon kapağı, sibop kapağı gibi ürünler de yer alıyor. Bu ürünleri Modecar, Transformacion, Carub, Uprgadecar, Arecal, Concept, Space, Oscar, Brembo, Endless, D2S, Carstyle, Type-R, H7, Sonax, Okuba, MXS, Sahler, Logan, PMX gibi tuning markaları arasından satın alabilirsiniz. Tuning oto aksesuar çeşitleri ile otomobillerinizi baştan yaratabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT