Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Plastik Sandalyeler

Eskiden sadece balkonlarda ve çay bahçelerinde kullanılan plastik sandalyeler artık modern tasarımları sayesinde mutfakta, salonda, evlerin her alanında kullanılıyor. Plastik sandalye çeşitleri sağlam ve suya dayanıklıdır, uzun yıllar evinizdeki yerini korur.

Plastik Masa ve Sandalye Takımları

Bahar ve yaz aylarında balkonların ve bahçelerin vazgeçilmezi plastik masa sandalye takımları hem şık hem de son derece kullanışlıdır. Bazı tip sandalyeler gerektiğinde iç içe geçebilir, istiflenebilir. Bu sayede taşınması oldukça kolaydır. Sudan etkilenmeyen sandalyeleri yağmurlu günlerde kapalı alana taşımanız gerekmez, gönül rahatlığı ile bulunduğu yerde bırakabilirsiniz. Sudan etkilenmedikleri için temizliği de rahattır. Tekzen mağazalarında ve web sitesinde pek çok çeşidini bulabileceğiniz renkli plastik sandalyeler bahçenizi cıvıl cıvıl yapar, canlandırır, çiçeklerinizle uyum sağlar.

Plastik Sandalye Çeşitleri

Plastik sandalyeler artık salon içerisinde kullanıma uygun şekilde de tasarlanmaktadır. Örneğin alışılmışın dışındaki modellere sahip Vitale Mira ve Vitale Gossip gibi şeffaf sandalyeler, mekanınızda farklılık yaratmak için estetik duruş sloganı ile yola çıkmıştır. Hantal, ağır mobilyalara bir alternatif olan plastik sandalyelerin farklı alanlarda kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

Mutfak sandalye modelleri ise artık daha canlı, daha sağlam ve rengarenk üretilmektedir. Moblen plastik hammadde kullanılarak üretilen sandalyeler, metal ayaklarla desteklenmektedir. Bu da sandalyenin sağlamlığını arttırmaktadır. Lila, yeşil, ekru, kırmızı, turuncu renk seçenekleri mevcuttur.

Plastik Sandalye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beğendiğiniz plastik sandalye modelini satın almadan önce sandalyede kullanılan malzemeleri kontrol etmelisiniz. Örneğin balkon sandalyesi veya bahçe sandalyesi almayı düşünüyorsanız ve yağmurlu günlerde sandalyeler açık alanda kalacaksa ahşap malzeme kullanılan modelleri değil tamamı plastik modelleri tercih edebilirsiniz. Almayı düşündüğünüz sandalyede kullanılan malzemeleri Tekzen web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir başka özellik de sandalyelerin ağırlığı. Özellikle yer sıkıntınız varsa veya sandalyeleri iç mekan ve dış mekan arasında sık sık taşımanız gerekiyorsa, iç içe geçebilen, renkli plastik sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ürünlerinizi istediğiniz sıklıkta, daha pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sallanır Sandalye Modelleri

Plastik sandalyede bir yenilik de sallanır sandalye modelleri ile geliyor. Ahşap sallanır ayakların kullanıldığı bu ürünler keyfinizi ve konforunuzu arttırmak için tasarlanmıştır. Sıcak bir kahve eşliğinde sallanır sandalyenize oturup kitabınızı okumak en büyük keyfiniz olacak.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT