Oto Jant Kapakları


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

Oto jant kapakları ve estetik kaplamaları tüm otomobil severlerin heyecan duyacağı estetik modifiye araçlarından biri olmaya devam ediyor. Tekzen oto aksesuarları reyonundaki en popüler estetik ürünlerden biri olan jant kapağı ile aracınızı zevkinize uygun olarak özelleştirebilirsiniz.

 

Ürünler arasında bulabileceğiniz Modacar sportif jant göbekleri ve özenle tasarlanmış ve son derece estetik jant maskeleri ile aracınızın görünümünde fark edilir bir değişim sağlayabilirsiniz. Dragon (ejderha) figürlü jant göbeği ile aracınızı fark yaratan bir tasarıma kavuşturabilirsiniz. 3D siyah jant maskesi ile son zamanların estetik tercihlerinden biri olan çift renkli bir görünümün sağlayabilirsiniz. Tercihlerinizi ürünlerin teknik detaylarını inceleyerek beğeninize uygun olan şekillendirebilirsiniz.

 

Figürlü estetik jant göbekleri için aracınızın bu ürüne uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aluminyum göbeklerde kullanılan son derece güçlü yapıştırıcı çift taraflı bantlar sayesinde, kullanım ve uygulama talimatına uygun olarak jantınıza parçayı yapıştırdığınızda parçanın düşmesi ve benzeri endişeleri yaşamazsınız. İster dragon ister racing figürlü göbekler ile aracınızı farklılaştırma fırsatını kaçırmayın.

 

Oto aksesuarları reyonunun en ilgi çekici ürünlerinden biri olan siyah jant maskesi aracınızı ne kadar farklılaştırabileceğinizi görmenizi sağlar. Yaratıcılık ve estetik görüşün bir sonucu olarak tasarlanmış bu ürünü kullanma ve uygulama talimatına uygun bir şekilde otomobilinize uyguladıktan sonra ortaya çıkacak görüntü karşısında şaşırabilirsiniz. Otomobilleri ile hobi olarak da uğraşmayı sevenlerin kaçırmak istemeyeceği bu ürünü çevrenizdekilere de tavsiye edebileceksiniz.

 

Aracınızın dış görünümüne ve estetiğe önem veriyorsanız birbirinden çekici jant kapağı modellerine dilediğiniz miktarda hemen sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT