Oto Güvenlik Sistemleri


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

Rahat ve güvenli bir yolculuk için gereken en kaliteli otomobil aktif güvenlik sistemleri ürünlerini Tekzen’de bulabilir ve yakından inceleyebilirsiniz.

 

Modacar, Rearivew, Transformacion, Carspeed, Carub, Inwells, PMX gibi kaliteli ve güvenilir markaların aracınıza en uygun ürünlerini, oto güvenlik sistemleri bölümünden kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Açma kapama sistemi, cam motorları, kamera, merkezi kilit, oto park sensörü gibi bölümlerde ihtiyacınız olan güvenlik sistemleri elemanları sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

Aracınızla güvenli yolculuklara çıkmak için ihtiyacınıza uygun açma kapama setleri, cam indirme ve kaldırma düğmeleri, otomatik cam kontrol düğmeleri gibi cihazlardan birini alarak, aracınızın cam ve kapı kontrollerini uzaktan güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Rearivew iç kamera, Modacar geri görüş kamera, Rearivew 7 inç kameralı ayna LCD ekran gibi cihazlar sayesinde, zorlu hava şartlarında veya karanlıkta bile yolu çok net görebilir ve yol tutuşu daha kolay sağlayacağınız için güvenilir bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Park etmekte zorluk yaşayanlar ve kalabalık şehir hayatında en küçük alanlara bile araba park etmek zorunda kalanlar için tasarlanmış ön ve arka park sensörünü arabanızda kullanarak vakitten kazanabilir ve olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Geri vites ikazı da, park esnasında tam arkanızda kalan, göremediğiniz şeylere çarpmamanıza ve arkanızdaki araba ile aranızdaki mesafeyi daha kolay ayarlamanıza yardımcı olacak.

 

Arabanız sizinle konuşsun ve siz fark etmeseniz bile olası bir tehlike anında size haber versin istiyorsanız, Transformacion Türkçe konuşan cihazı arabanıza taktırabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile oto aksesuarları altında yer alan bu bölümde bütçenize, ihtiyacınıza ve zevkinize hitap edecek ürünleri bulabilir, özelliklerini yakından inceleyebilirsiniz. Oto güvenlik sistemleri fiyatları hakkında bilgi alabilir ve ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT