Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Bebeğinizi rahat ettirecek konforlu ve sağlıklı modelleri ile en uygun ana kucağı ve oto koltuklarını anne, bebek ve oyuncak kategorisinde bulabilirsiniz.

 

Evinizde bebeğinizi uyuturken ya da seyahat sırasında rahatlıkla taşıyabileceğiniz ana kucağı oto koltuğu modelleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Yeni doğan bebeğiniz için tamamen yatabilen ya da sallanma özelliği olan ana kucağı oto koltuğu sizin için kurtarıcı olabilir.

 

Seyahatleriniz için büyük kolaylık sağlayan oto koltuklarını, evinizde de bebeğinizi uyutmak için ana kucağı olarak kullanabilirsiniz. Hem otomobilinize hem de bebek arabasına kolayca monte edilip çıkarılabilen ana kucağı oto koltuğunu, bebeğiniz 36 kilograma ulaşana kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kilitleme özelliği de bulunan ana kucağı ve oto koltukları ile farklı bir gereksinim olmadan bebeğinizi elinizde güvenle taşıyabilirsiniz.

 

Ana kucağı, kanguru ve oto koltuğu modelleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek, bebeğinizi sağlıklı ve konforlu bir şekilde taşıyabilir, bebek taşıma ürünleri kategorisinden seçeceğiniz portbebe ve diğer aksesuarlar ile hem kendiniz hem de bebeğiniz için şık bir taşıma seti oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda ortopedik ve kaliteli olan taşıma setleri sayesinde bebeğinizi rahatlıkla uyutur ya da taşırken, sağlığından da ödün vermezsiniz.

Fisher Price, Sunny Baby, Graco ve Chicco gibi bilinen ve güvenilir markaların yer aldığı kategoride ana kucağı oto koltuğu ve aksesuarları, kanguru ve portbebe modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Anne babalar için kaliteli ve güvenilir marka olan Tekzen' de; anne, bebek ve oyuncak kategorisinden bütçenize ve bebeğinizin ihtiyacına en uygun ana kucağı oto koltuğu ürününü seçebilir, içinize sinen modellerin detaylarını inceleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT