Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Akülü Motor Modelleri

Birbirinden renkli çocuk motorları, farklı özellikler ile Tekzen güvencesinde satışa sunulmaktadır. Ürün grubu içerisinde dört, üç ya da iki tekerlikli akülü motor modelleri bulunmaktadır. Değişik özelliklere sahip motorlar farklı yaş grupları için ayrı ayrı tasarlanıyor.

Akülü Motoru Kaç Yaşındaki Çocuklar Kullanabilir?

Pilsan akülü motor modellerinin yanı sıra alanında kalitesi ile isim yapmış markların motorlarını da bulabileceğiniz ürünleri 36 aylık olan çocuklar rahatlıkla kullanmaktadır. Zevkli bir tasarıma sahip akülü arabalar, hareket halinde direksiyon kontrolüne izin verirken genellikle de 35 kg ağırlığa kadar yük taşıyabilmektedir.

Çocukların rahat hareket edebilmesi için tasarımına büyük özen gösterilen arabalar, kullanım yaşına bağlı olarak 3 ya da 4 tekerlekli olarak üretiliyor. En az 5 yaşa kadar kullanılabilir özelliklere sahip modellerin pek çoğunda çocukları korumak amaçlı kask da bulunmaktadır.

Akülü Motor Nasıl Sürülür?

Akülü motorsikletler, şarjlı özellikleri nedeni ile kullanılmadan önce mutlaka şarj edilmesi gerekmektedir. Tercih edilen ürünün kapasitesine bağlı olarak şarj süresi de farklılık göstermektedir. Emniyetli tasarıma sahip olan ürünler çocukların güvenliğini de ön planda tutuyor. Ürünlerin pek çoğunda aküler sökülebilir özelliğe sahiptir.

Aküsü bulunan çocuk motorlarının ayak koyma bölmelerinde gaz pedalı bulunuyor. Şarj edilmiş olan arabalardaki pedalları aktif hale getirmeniz halinde araba ya da motor hareket etmeye başlayacaktır. Anne & Bebek ürün grubunun sevilen ürünlerinden olan akülü araçlar çocukların gelişimine de katkı sağlamaktadır.

Akülü Araba ve Motorların Özellikleri

Hareket kabiliyeti bulunan çocuk motorları emniyet özellikleri ile ön plana çıkıyor. Şarjlı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilir olurken ayni zamanda ileri ve geri hareket edebilmektedir. Çalışır vaziyette farların da çalışması ürünlere eğlenceli bir hava kazandırmaktadır.

Ürünlerin pek çoğunda korna sesi farklı efektlerden oluşmaktadır. Çocukların dikkatini çeken renklerin kullanıldığı tasarıma sahip akülü arabaların bir kısmında sabit aynalar ve ileri geri vites özelliğini de görmek mümkündür. Bazı modeller ise ebeveyn kontrolünde ilerlemektedir. Ürünlerde aşırı ısınmaya karşı ise devre koruma mevcuttur.

Akülü Araçlarda Fiyat Detayları

Şarjlı motor modellerinde fiyat farklılıkları dikkat çekmektedir. Fiyatlarda ortaya çıkan değişikliğini en çok ürünün özellikleri etkilemektedir. Bunun yanı sıra tasarım ve kalite de fiyatı oluşturan etmenler arasında yer almaktadır. Çocuk motorları en uygun ödeme koşulları ile Tekzen'de satışa sunulmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT