Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Akülü Motorlar


Akülü araçlar kategorisi altında yer alan bu bölümde çocuklara özel dizayn edilmiş çeşitli renk ve modellerde akülü motorları bulabilirsiniz. Denver Cars, Sunny Baby, Baby2Go, Pilsan, Crystal Baby ve Shelby gibi akülü çocuk motoru üretiminde uzman markalar tarafından üretilen ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.


Hem kız, hem de erkek çocuklarına özel tasarlanmış akülü motorlar ile çocuklarınızın zevklerine hitap eden çözümler bu kategori altında yer alıyor. Farklı yaş gruplarına yönelik tasarlanmış akülü motorlar ile çocuklarınıza kolay ve pratik kullanım sunuluyor. Çeşitli ağırlık taşıma kapasitelerine göre üretilen akülü çocuk motorları arasında çocuğunuzun kilosuna uygun modellerden birine sahip olabilirsiniz. İki, üç veya dört tekerlekli model seçenekleriyle ürünler, çocuklarınızın denge kabiliyetine uygun, kullanım kolaylığı açısından elverişli tercihlere sahip olarak karşınıza çıkıyor.  Ergonomik dizayna sahip akülü çocuk motoru ile çocuklarınızın hem konforlu, hem de güvenli bir aktivite ile zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. 


Akülü motorlar, çocuklarınızın hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor, hem de en önemli büyüme çağlarında motor becerilerinin gelişmesine yardımcı oluyor. Çocuğunuzun yaş, cinsiyet ve diğer zevklerine uygun olarak seçeceğiniz herhangi bir akülü çocuk motoru, çocuklarınızı mutlu etmenin yanı sıra onların bedensel ve ruhsal gelişimi için faydalı bir araç olarak sizlere sunuluyor. 


 Akülü çocuk motoru fiyatları birçok ailenin bütçesine uygun olarak etiketlerde yerini alıyor. Kaliteden ödün vermeyen markaların sunduğu geniş fiyat yelpazesi arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Birçok marka aracılığıyla üretilen çeşitli model seçeneklerine sahip ürünlerden dilediğiniz birine Tekzen'in kalite ve güvencesi kapsamında sahip olabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT