Toplam 138 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Outdoor Ayakkabı


Outdoor Ayakkabı Kategorisinin Çok Satanları

Outdoor giyim & ayakkabı kategorisi altında yer alan bu bölümde, her mevsim kullanıma uygun tasarımları olan outdoor modelleri görebilirsiniz. Asolo, The North Face, Bestard, Karrimor, Lomer gibi kaliteli markaların tasarımları arasından outdoor sporları yaparken kullanabileceğiniz ürünleri seçebilir, aktivite boyunca maksimum konfor yaşayabilirsiniz.


Markaların outdoor için tasarlanan materyalleri kadın, erkek ve çocuklar için ayrı tasarlanıyor. Gore-tex astar sayesinde su geçirmiyor ve ayaklar nefes alıyor. Vibram taban özelliği, iç taban konforunu belirliyor. Outdoor ayakkabı bağcığı, ayağınızı sararak burun ve topuk kısmının sürtünmesini engelliyor. Ürünlerin seçiminde yürüyeceğiniz zeminin özelliklerini önceden bilmek önem taşıyor. Islak zemin şartlarında hiking ve trekking yapabilmek için ürünün, kaydırmayan taban özelliği sağlayan materyallerden tasarlanmasına özen göstermek gerekiyor.


Outdoor ayakkabı alırken bilekli; yani bot biçimi modeller görüyorsanız, bu, o ayakkabının yürüyüş sırasında bileğinizi sıkı bir şekilde kavrayarak burkulmalara karşı önlem alan bir tasarıma sahip olduğu, anlamına geliyor. Engebeli arazilerde, sıkı tırmanış ve inişlerde bilekli tasarımlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Mevsimsel şartları düşünüldüğünde de kış aylarında ayağınızı sıcak tutacağı için tercih etmek uygun olabiliyor. Bilekliği olmayan modeller ise daha düz arazi koşullarına uygun olduğu için öneriliyor. Günübirlik, düz arazi koşullarında yürüyüş yapacak iseniz bu modelleri deneyebilirsiniz. Mevsim olarak da bahar ve yaz ayları için tercih edebilirsiniz.


Outdoor ürünler bir numara büyük olarak tercih ediliyor; çünkü gün içinde uzun yürüyüşlerde ve ertesi gün devam edecek yürüyüşlerde konfor sağlıyor. Ayakların şişebileceği göz önüne alınıyor ve ayak başparmağının, burun kısmına temas etmediği ayakkabıların seçilmesi öneriliyor. Birçok alternatifi bulunan modeller arasından ihtiyacınıza yönelik olanları inceleyerek size en uygun ürünü seçebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT