Toplam 70 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Duş Teknesi ve Kabinler


Duş Teknesi ve Kabinler

Duş sistemleri içinde önemli bir yeri olan duşa kabin modelleri, banyoların öne çıkan trendleri arasında yer alıyor. İşlevsellik ve modern tasarıma sahip olan duşakabin seçenekleri, banyolarınıza son teknolojileri getirerek hijyen sağlıyor ve sağlıklı bir kullanım alanı oluşturuyor.

Duşakabin Nasıl Seçilir?

Evinizin en özel köşeleri arasında bulunan banyolarınızı, estetik ve renkli tasarımlar ile süsleyen duşakabin modelleri arasında seçim yaparken öncelikle beklentilerinize ve ihtiyacınıza yönelik modelleri belirlemeniz önem taşır. Birbirinden farklı modeller içinde cam duşakabin ya da polistiren duşakabin seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Tekneli ya da teknesiz seçebileceğiniz modellerin kapı özellikleri oldukça önemli bir noktadır. Sürgülü ya da açılır kapanır kapı, rahat hareket imkanı sağlaması açısından banyonuzun genişliği göz önüne alınarak tercih edilmelidir.

Duşakabin Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duşakabin almadan önce aradığınız özellikleri belirlemeniz işinizi oldukça kolaylaştırır. Alacağınız ürünün taşıdığı özellikler dışında seçmiş olduğunuz firmanın hizmet anlayışı, kalitesi, garanti süresi gibi araştırmaların ardından, en uygun fiyat tespiti yapmalısınız. Ayrıca ürünün içinde bulunan yedek parça ve hareketli bölmelerde kullanılan malzemelerin, servis ve hizmetlerini de öğrenmelisiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli nokta ürün montajında kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve montajın uygun bir şekilde yapılmasıdır. Cam duşakabin modelleri için de daha güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirmeniz açısından temperli duşakabin camı tercih etmeniz önerilir.

Duşakabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyolardaki hava akımının yeterli düzeyde olmaması nedeniyle zamanla duş teknesi ve camlarında kireçlenme, tortu gibi lekeler oluşur. Zaman içinde oluşan bu tarz lekeleri çıkarmak için kireç çözücü gibi kimyasalların dışında evde doğal olarak hazırladığınız yöntemleri de kolay bir şekilde deneyebilirsiniz.

Sağlıklı ve hijyen bir kullanım için banyo duşakabininizi düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Duş teknesi, musluk ve çevresi bol su ile yıkadıktan sonra, nemden dolayı oluşan küf ve lekelerini kimyasal temizlik malzemeleri ya da evde hazırladığınız soda, sirke, amonyak ve su karışımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Duşakabin Fiyatları Nedir?

Farklı özelliklere sahip olan ürünler, taşıdığı teknik özellikler, yapısında kullanılan malzeme kalitesi ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Yaşam alanlarının en keyifli mekanları arasında yer alan banyolarınız için en uygun olan duşakabin modeline Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT