Toplam 27 üründen, 1-27 arası gösteriliyor.

Duş Tekneleri


En Ergonomik Duş Tekneleri Tekzen’de!

banyo ürünlerii içerisinde olmazsa olmaz bir role sahip olan duş tekneleri, ergonomik tasarımlarıyla kusursuz bir duş deneyimini beraberinde getirir. Banyonuza estetik bir görünüm kazandıran bu ürünler, banyo teknesi olarak da bilinir. Sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan onlarca farklı model, doğru ürünü bulmanıza yardımcı olur. Ucuz duş teknesi ve geniş ürün yelpazesi için doğru adrestesiniz.

Duş Tekneleri Ne İşe Yarar?

jakuziler ve küvetlere göre fazla derin olmayan duş tekneleri, içerisinde banyo yapmaya ve duş almaya yarar. duş sistemleri içerisinde az yer kaplaması ile ön plana çıkan bu ürünler, alandan tasarruf etmek isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Küçük banyolar için küvet modelleri yerine sıklıkla tercih edilen duş tekneleri, etrafı kapalı veya açık bir şekilde kullanıma uygundur. kabinli küvetler ve etrafı kapalı olan diğer ürünler, banyo yaparken veya duş alırken çevreye su sıçramasını istemeyenlerin beğenisini kazanır. duşakabin modelleri ile zenginleştirilmiş olan duş tekneleri de benzer bir işlevi yerine getirir.

İşlevsel Özellikleri ile Göz Dolduran Duş Tekneleri

Duş teknesi ölçüleri, şekilleri, malzeme türleri ve daha birçok özelliğine göre değişkenlik gösteren modellere sahiptir. Geniş banyolar için ideal olan dikdörtgen duş teknesi, konforlu bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Küçük ebat seçeneklerine sahip olan kare duş teknesi modelleri, dar banyolar için tercih edilebilir. Çok küçük banyolar için ise köşe oval duş teknesi modelleri doğru bir seçim olur. Köşe alanları değerlendirmenize imkan tanıyan bu model ve daha fazlası, banyo dekorasyonunuza uygun en işlevsel ürünü bulabilmenizi kolaylaştırır.

Banyo Dekorasyonlarınızın Tamamlayıcısı Olan Duş Tekneleri

Duşakabin teknesi olarak da bilinen duş tekneleri, şık ve ergonomik tasarımlarıyla banyo dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olur. Zemine yakın modeller ile modern bir banyo dekorasyonu oluşturmak isteyen kullanıcılar ince duş teknesi modellerini tercih eder. Hem yere yakın hem de derin bir duş alanı oluşturmak isteyen kullanıcılar ise derin duş teknesi modellerine yönelir. Hydrocabin To 815 90x90 Akrilik Oval Duş Teknesi seçeneği, banyolarındaki köşe alanlarını değerlendirmek isteyenlerin tercihi olur. Hydrocabin Tk815 90x90 Kare Tekne seçeneği ise banyo dekorasyonlarında köşeli tasarımlara yer vermek isteyenlerin ilgisini çekmeyi başarır.

Dayanıklı Yapısıyla Ön Plana Çıkan Duş Teknesi Modelleri

küvet tutamağı ve oturakları ile zenginleştirilerek kullanılabilen duş tekneleri, farklı malzeme türü ve ölçülere sahip olan modelleriyle dayanıklı yapısını gözler önüne serer. Çelik malzeme kullanılarak üretilen modeller son derece dayanıklı olmaları ile ön plana çıkarken seramik duş teknesi modelleri hem dayanıklı hem de kolay temizlik imkanı sunan ürün yelpazesini sizlerle buluşturur. Bütçe dostu bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihi ise akrilik duş teknesi olur. tesisat malzemeleri yardımıyla kolayca monte edilebilen bu ürünler ile sorunsuz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Aradığınız Duş Tekneleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Duş tekneleri, her banyo için uygun model seçeneklerine sahiptir. 80x80 duş teknesi modelleri, küçük banyolar için uygun bir seçim olarak karşınıza çıkar. 100x100 duş teknesi modelleri ise büyük banyolarda ferah bir görünümü beraberinde getirir. Bu ölçülerin yanı sıra 90x90 duş teknesi modelleri de en çok tercih edilen ölçüler arasındadır. Farklı ölçü, materyal, tasarım ve özellik seçeneklerini beğenilerinize sunan duş tekneleri; bütçenize uygun fiyatlarla Tekzen’de sizleri bekler. Bütçe dostu duş teknesi fiyatları ve geniş ürün yelpazesini yakından incelemek ve daha fazlası için adresiniz Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT