Toplam 33 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Duş Tekneleri


Duş Teknesi Modelleri

Tekzen'de banyonuza kaliteli ve estetik bir hava kazandırın. Uzun ömürlü ve kaliteli duş tekneleri sayesinde banyonuz sorunsuz, duşlarınız kusursuz olacak! 90*90 duş teknesi veya oval başlı orjinal tasarımlarla farklı duş teknesi ölçüleri ve modelleri sizleri bekliyor. Banyonuzda aradığınızı burada bulabilirsiniz.

Duş Teknesi Nasıl Seçilmelidir?

Duş teknesi modelleri oldukça çeşitlidir. Bu nedenle ilk bakışta kararsız kalmanız mümkündür. Uygun bir duş teknesi seçmek için dikkat etmeniz gereken en önemli husus, kullanılan malzemedir. Malzeme seçenekleri içerisinde akrilik, çelik, seramik ve kompozit bulunmaktadır. Model seçiminde bütçenizi, kaliteli montajı ve malzemeyi dikkate almanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Tekzen bünyesinde çeşitli fiyat etiketleriyle bulabileceğiniz duş teknesi modelleri bulunmaktadır. Çeşitli duş başlıklarına ve banyo modellerine uygun duş tekneleri ile banyonuzu en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Duş teknesi modellerindeki malzemenin kalitesini her zaman üst sınıfta tutan Tekzen ile doğru tekneyi bulmanız için tek yapmanız gereken, onlarca üründen arzu ettiğinizi seçmek.

Duş Teknesi Ölçüleri Nelerdir?

Duş teknesi ebatları, dikkate alınması gereken bir konudur. Tekzen'de dikdörtgen ve kare modeller arasından banyonuza uygun olanı bulmanız çok kolay olacak. Seçim yaparken banyonuzun ölçülerini dikkate almalısınız. Uygun fiyatlı ve üstün kaliteli Tekzen ürünlerinden herhangi birini tercih edebilir ve mükemmel bir duş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Duş teknesi banyonuzun en önemli parçalarından biridir. Banyonuzda kurutma, hazırlanma, çamaşır gibi ihtiyaçlarınızı da gidereceğinizi düşünürseniz, alan planlamasında dikkatli olmanız isabetli olacaktır. 160*70 cm ebatında bir duşakabin kabini cazip gelse de küçük bir banyoda bu ebatlarda hareket alanınız kısıtlanabilir.

Duş Teknesi Nasıl Sabitlenir?

Duş teknesi seçiminizi yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir sonraki adım, teknenin sabitlenmesidir. Bu adımda, gider aparatlarıyla uyumlu takozların takılması dikkat etmeniz gereken ilk detaydır. Akabinde talimatlara uygun olacak şekilde yalıtım contalarını, duş teknesinin altında kalacak konumda yerleştirmelisiniz. Duş teknesi modelleri, işinizi kolaylaştırmak için kurulum kılavuzlarıyla beraber gelmektedir.

Bir sonraki adımda dübel ve vidalara ihtiyacınız olacak. Duşakabin kabininin bittiği nokta üzerine, kenar çıtalarını denk getirmelisiniz. Daha sonra sabitlemek için vida ve dübelleri kullanın. Son olarak dış kenar kısmının sıfır olmasına dikkat ederek; alt kısım rayı, profillere geçirmelisiniz. 70*70 duş teknesi gibi kare veya dikdörtgen modellerin sabitlemesinde bu adımları izlerseniz, sağlıklı bir sonuç elde edersiniz.

Duş Teknesi Nasıl Temizlenir?

Kare, oval ve dikdörtgen duş teknelerinin ortak paylaştığı bir özellik, temizlenme metotlarıdır. Rutubet ve kirden dolayı sararma/ kararma bile yapabilen duş teknesini özel bir karışımla temizleyebilirsiniz. Evde hazırlayacağınız beyaz sirke ve limon suyu karışımı ile şaşırtıcı derecede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT