Toplam 40 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Dekoratif Bahçe Çeşmeleri


Dekoratif Bahçe Çeşmeleri

Bahçe dekorasyonu alanında tercih edilen dekoratif bahçe çeşmeleri, şık tasarımlarıyla bahçelere estetik bir yapı katıyor. Birbirinden farklı motifler sunan ürünler, döküm yapılarıyla farklı bir hava taşıyor. Park Garden, Modelsa, Tekzen gibi bilinen markalara ait dekoratif bahçe çeşmeleri arasından dilediğiniz ürünü bulabilir, bahçenizde farklı bir tarz kullanabilirsiniz.

 

Tasarımsal detaylarıyla dikkat çeken dekoratif bahçe çeşme ürünleri birbirlerinden farklı seçenekler sunarak, farklı zevk sahiplerinin ilgisini çekiyor. Yalaklı ve yalaksız üretilen ürünler, yalak sayılarına göre de farklılık gösteriyor. Çok sayıda yalak içeren modeller estetik katkılarının yanı sıra, aynı anda daha çok kişi tarafından kullanılabilmeleri sebebiyle de tercih ediliyor. Duvar modelleri ve çeşme tarzı modelleri sunan ürünler, üst kısımları ve ayak yapılarına göre de farklılık arz ediyor. Döküm duvar yapıya sahip çeşmeler, sade bir yapı taşıyabilmelerinin yanı sıra, desenli ya da kabartmalı stiller de sergiliyor.

 

Alüminyum yapı ve pirinç döküm musluklar sunan çeşmeler, farklı ebatlar ve ağırlıklarda sunuluyor. Elektrostatik boya kullanılan dekoratif bahçe çeşme modelleri, bir yandan dış ortam etkilerine ve korozyona karşı dayanıklı bir yapı sergilerken, diğer yandan parlaklıklarını muhafaza ediyor. Mat siyah ya da mat beyaz statik fırın boya ile boyanan dökme ürünlerin bir kısmı müşteri isteğine göre farklı renklere boyanabiliyor. Bazı modellerde statik boyadan sonra fırça ile bakır eskitme patina yapılarak ürüne daha farklı bir hava katılıyor.

 

Park, bahçe çeşmeleri ya da Osmanlı çeşmesi olarak da anılan ürünlerde pratik kullanım için tasarlanan musluklar, geniş tutma yerleri sayesinde rahatça açılıp kapatılabiliyor. Dekoratif bahçe çeşmeleri fiyatları ürün özelliklerine ve ebatlarına göre farklılık arz ediyor. Bahçenize estetik bir hava katmak için size uygun dekoratif bahçe çeşmeleri seçeneğini bularak, Tekzen güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT