Toplam 38 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Dekoratif Bahçe Çeşmeleri


Dekoratif Bahçe Çeşmeleri

Tekzen dekoratif bahçe çeşmeleri kendine has tasarımları ile bahçenize hoş bir hava katacak. Bahçe çeşmesi dayanıklı bir yapıya sahip olmakla birlikte görsel etkisi ile misafirleriniz için de hoş bir görüntü sunar. Portatif olması ve kolay monte edilmesi sizlere büyük avantaj sağlar. Tekzen'in diğer bahçe dekorasyon ürünleriyle birlikte bahçeniz hayal ettiğiniz görüntüye ulaşacak.

Bahçe İçin Çeşme Seçimi Nasıl Olmalı

Tek yalaklı, iki yalaklı,duvar monte ve daha birçok çeşit bahçe çeşme modelleri uygun fiyatlara mağazalarımızda ve internet sitemizde sizleri bekliyor. Bahçe çeşme seçiminde dayanıklılık, görsellik, taşınabilirlik gibi özelliklerle ön plana çıkan modeller bahçe ile uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Bunların yanında kullanacak kişilerin ihtiyaçları da düşünülerek çeşme boyutları ve tipi de değişiklik göstermelidir. Tekzen'de bütçenize uygun her çeşit ve boyutta çeşmeler sizleri bekliyor.

Tekzen dekoratif bahçe çeşmeleri döküm malzeme olup farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Bahçe mobilyalarınız ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve ağırlıklarda bahçe çeşmesi modelleri mağazalarımız ve internet sitemizde sizleri bekliyor.

Malzeme Kalitesi ve Seçenekleri

Bahçe çeşmesi malzemeleri alüminyum döküm, pik döküm gibi seçenekler sunmaktadır. Musluklar pirinçten yapılmıştır. Kullanılan malzemeler çeşmenin boyutlarına kıyasla çok daha hafif olmasını sağlar. Çeşme ağırlıkları, 7 ile 90 kg arasında değişim göstermektedir. Bahçe çeşmeleri doğal dekoratif taşlarla birlikte bahçenize ve çevre düzenlemenize hoş bir hava katar. Tekzen bahçe mobilyalarında bahçe ve çevre dekorasyonunuzu tamamlayacak, istediğiniz kalitede, yeterli ürün bulunmaktadır.

Tek yalaklı, iki yalaklı, dört yalaklı duvar monte gibi seçeneklerle birlikte tuğra motifleri, Osmanlı motifleri, topuz çeşme , süslü çeşme, milano çeşme gibi dekoratif seçeneklerimiz de mevcuttur. Tekzen dekoratif bahçe çeşmeleri beyazlama yapmaz. Musluklar kaplama olmayıp pirinç dökümden imal edilmiştir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu çeşmeler bahçenize harika bir dokunuş sağlayacaktır.

Ürün Montajı ve Bahçe Dekorasyonu

Bahçe çeşmesi modellerimiz her çeşit bahçe ve çevre düzenlemesi ile uyumlu seçenekler sunduğu gibi kolay montaj ve demontaj imkanı da sunmaktadır. Tekzen bahçe dekorasyonu ürünleri ile birlikte çocuklarınız, aileniz, arkadaşlarınız ve misafirleriniz ile vakit geçirebileceğiniz harika alanlar yaratabilirsiniz. Üstelik montaj kolaylığı ile birlikte zaman içerisinde değişiklik yapmanıza olanak sağlayacak ürünler sunar.

Bahçe çeşmeleri ile uyumlu doğal dekoratif taşlar, dekoratif aydınlatmalar, bahçe duşları, bahçe süsleri, kenar çitleri gibi pek çok ihtiyacınıza yönelik bahçe mobilyaları Tekzen mağazalarında ve internet adresinde mevcuttur. İstediğiniz ferah mekanları yaratırken eksik olduğunu düşündüğünüz veya aklınıza gelmeyen her türlü ürün için farklı seçenekleri bu adreste değerlendirebilirsiniz. Ürün kalitesinden ödün vermeden, en uygun fiyatlarla isteğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

İade, Değişim ve ödeme koşulları

Siparişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanacaksınız. Havale ve EFT ile ödemelerinizde %3 indirim fırsatının yanında kredi kartı ile taksit imkanları da mevcuttur. Satın aldığınız ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Diğer bahçe dekorasyonu ürünlerimizle veya herhangi ürün ile değişim seçeneğiniz de mevcuttur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT