Toplam 138 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

21-40Lt. Outdoor Sırt Çantaları


Sturm 20 Lt Çanta Dijital Kamuflaj
Sturm 20 Lt Çanta
Temin Edilemiyor

Spor ve Outdoor Ürünleri kategorisinin Kamp Malzemeleri  bölümünde yer alan 21 40lt Outdoor Sırt Çantaları tüm tüketicilerin  beğenisine sunuluyor. Her ihtiyaca uygun olarak farklı özelliklerle donatılmış ürünler, ister okulda, ister kısa seyahatlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Çeşitli renk, boy ve modellere sahip olan ürünler, ağırlığa dayanıklı yapısıyla yırtılmadan ve deforme olmadan uzun zaman eşyalarınızı taşımaya yardımcı oluyor.


21 40lt Outdoor Sırt Çantaları arasında birçok ürün çeşidi bulabilirsiniz. Ürünleri satın alırken sadece görselliğini değil, kullanım rahatlığını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Arkanızda taşıyacağınız ürünün, vücudunuzun anatomik yapısına uyumlu olması, eşyaların yükünü tüm vücudunuza eşit dağıtarak iskeleti yormaması, kitaplarınızı ya da eşyalarınızı taşımaya dayanıklı olması ve eşyaların dışında vücudunuza ekstra bir ağırlık bindirmemesi büyük önem taşıyor. Alacağınız ürünün hem hafif, hem dayanıklı malzemeden üretilmiş olması, hem de fonksiyonel olması gerekiyor. Ayrıca ortalama ne kadar ağırlık taşıyacağınızı göz ününe alarak seçim yapmanız gerekiyor. Örneğin kapasitesi 30 lt sırt çantası bulabileceğiniz gibi, yine kapasitesi 40 lt sırt çantası da bulabilirsiniz. Doğru ürün seçimiyle kas ağrısı veya duruş bozukluğu gibi sorunlar yaşamıyorsunuz.Tek yapmanız gereken ne tür bir ürün alacağınıza karar vermek oluyor. 


Black Diamond, Deuter, Easy Camp , Evolite,  Ferrino, Go Travel, Grivel, Karrımor gibi kaliteli markalardan oluşan ürünler, bütçenize uygun  fiyatlarla 21 40lt Outdoor Sırt Çantaları bölümünde sizleri bekliyor. 


 21 40lt Outdoor Sırt Çantaları ,Tekzen kalite ve güvencesiyle hemen kapınıza geliyor. Dilerseniz sırt çantası fiyatlarını, boyutlarını, renk ve modellerini detaylarıyla  inceleyebilir, ürünlerden satın almak isterseniz de hemen sepete ekleyebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT