Toplam 61 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Yemek Masaları


Yemek Masası Modelleri

Birbirinden kaliteli endüstriyel ürünlerin yanı sıra, mobilya ürünlerini de kullanıcılarla buluşturan tekzen.com.tr, yemek masası modellerinde fark yaratıyor. Modilayn yemek masaları gibi markaların ürünlerini bulabileceğiniz kategoride, birçok farklı renk ve dizaynda masa yer alıyor.

Yemek Masası Seçimi Nasıl Olmalı?

Yemek masası modelleri seçilirken, evinizin tasarımıyla bütün oluşturacak dizaynları tercih ederek, güzel bir görüntü yaratabilirsiniz. Ayrıca masadaki oturma düzeni ve kişi sayısını da göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle 6 kişilik yemek masası veya 8 kişilik yemek masası çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, almak istediğiniz masanın oda içindeki konumu ve kaplayacağı alan da oldukça önemlidir. Masanın büyük olması durumunda istediğiniz yere tam anlamıyla sığmayabilir. Bu nedenle salonunuzdaki boş alana uygun ölçülerdeki masaları satın alabilirsiniz.

Odanıza Uygun Yemek Masası Nasıl Seçilir?

Odanız için seçeceğiniz yemek masası modellerinde öncelikle işlevselliğe dikkat etmelisiniz. Örneğin, pratik bir ihtiyaç için mi yoksa akşam yemekleri için şık bir masa mı istediğinizi belirlemelisiniz. Sandalye sayılarını buna göre belirleyebilirsiniz. İhtiyacınızı tam anlamıyla belirleyerek, daha sonra salonunuzun tasarım seçimine odaklanabilirsiniz.

Tasarım aşamasında ise en önemli konuyu renk oluşturur. Salon renginize uygun veya kontrast etki yapabilecek tonlara yönelebilirsiniz. Bununla birlikte seçeceğiniz masa şekli de oldukça önemlidir. Oval veya dikdörtgen şekilli modelleri tercih edebilirsiniz.

Yemek masalarında ölçü nasıl olmalıdır?

Yemek masası modelleri seçiminde en önemli hususlar arasında ölçüler yer alır. Salonunuzun büyüklüğüne ve kullanım boşluğuna göre büyük bir masa tercih edebilirsiniz. Modilayn yemek masalarında birçok farklı ebatta model bulabilirsiniz.

Eğer salonunuz büyük değilse, daha küçük modellere yönelebilirsiniz. Özellikle büyük masaları tercih ederken, masada oturan kişinin önündeki boşluk alanına dikkat etmelisiniz. Yeterli büyüklükte değil ise, masaya tüm istediğiniz yemekleri yerleştiremeyebilirsiniz. Bunun için 6 kişilik veya 8 kişilik yemek masası modellerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

Yemek masası modelleri nereden alınır?

Birçok farklı yemek masası modeline erişebileceğiniz tekzen.com.tr’nin tekzen mutfak masası kategorisinde Alpino, Dekorister, Dessenti, Modilayn, Monte Sehpa ve Zen Home gibi birbirinden kaliteli markaları bulabilirsiniz. En beğendiğiniz ürünler için sayfadaki satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT