Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Şarjlı Süpürgeler


Genel temizlik yapılırken en uygun olan ekipmanların tercih edilmesi ergonomik açıdan önemli olmasının yanı sıra doğru aletleri kullanmak olası ev kazalarını da engelliyor.


Tekzen’de şarjlı süpürge kategorisinde yer alan, süpürgeler ile kullanılacak zeminin özelliğine göre ister buharlı ister kuru temizlik yapma imkanı bulabilirsiniz. Çeşitli ürün yelpazesinin yanı sıra Bosh, Karcher, Black&Decker, Fakir, Rowenta, Goldmaster, Hoover, Dyson gibi çeşitli dünya markalarının ürettikleri ürünleri inceleyerek sizin için uygun olan ürünü kolayca edinebilirsiniz.


Şarjlı süpürge geçmişte daha çok küçük temizlikler için tercih edilse de günümüz teknolojisi sayesinde artık büyük temizlikler içinde tercih edilmekte, özellikle buharlı olanları ve cam yüzeyleri temizleyen modelleri dikkatleri fiyat ve değer açısından üzerine çekmeyi başarıyor. Kuru temizliklerde tercih edilen torbalı ve torbasız ürünler ise, mükemmel çekiş kuvvet gücüne sahip olma özelliği taşıyor.


Şarjlı süpürge modelleri kablosuz olma özelliği ile sadece zemin temizliği esnasında değil; kanepe, cam, petek araları, çekmece ve dolap içleri, duvarlar gibi birçok alanda kullanım rahatlığı sağlıyor ve temizliğin zahmetsiz bir şekilde bitmesine yardımcı oluyor. Bununla birlikte evcil hayvan besleyenler için ayrıca üretilen ve geliştirilen aparatlar sayesinde tüylerden kolaylıkla kurtulma imkanı sunuyor. 


İster küçük ister büyük boy tercih ederek pratik ve hızlı temizliğin keyfini Tekzen kalitesi altında çıkartabilirsiniz. En küçük kırıntı ve tozları rahatlıkla çekebilen makineler ev temizliğinizi yaparken daha az yorulmanız için geliştirilmiş olup, ürünler arasında ıslak, kuru, ıslak ve kuru, li-on, su filtreli, toz torbalı ve torbasız olarak tercihinizi yaparak, birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT