Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Lavabo Setleri

Banyo kategorisi altında yer alan vitrifiye takım bölümünden ulaşacağınız lavabo setleri; banyonuza işlevselliğin yanı sıra hoş bir görünüm kazandırmanıza da yardımcı oluyor. Banyo lavabo setleri arasından lavabo - batarya - ayak seti, lavabo - ayak seti, lavabo - batarya seti alabilir ya da dilerseniz zevkinize göre hepsini teker teker seçebilirsiniz.

 

Lavabo seti fiyatları seçmiş olduğunuz setin parça sayısı, kullanılan malzeme ve tasarım doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Satın almak istediğiniz sete nelerin dahil olduğunu kolaylıkla öğrenebilir bütçe ve diğer planlamalarınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz. Banyonuzun büyüklüğü, dekorasyonu ve değerlendirmek istediğiniz alanı göz önüne alarak birçok farklı lavabo seti modelleri arasından farklı büyüklük ve tasarım özelliklerine sahip seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Diğer taraftan banyo lavabo dolap setleri ile banyonuza daha işlevsel bir görünüm kazandırabilir, seçtiğiniz setle uyumlu lavabo sabunluk seti ile tarzınızı bütünüyle banyonuza yansıtabilirsiniz.

 

Lavabonun altındaki alanı değerlendirmek amacıyla banyo dolabına yer vermeyi düşünüyorsanız hoş tasarımlara sahip ayaksız lavabo setleri ihtiyacınıza cevap verecektir. Geniş bir banyonuz varsa ayaklı lavabo setleri, lavabonun altını hoş ve pratik bir şekilde kamufle etmenize yardımcı olacaktır. Bataryasız bir set seçmeniz halinde onlarca farklı model ve markanın birbirinden farklı tasarımları ile hayalinizdeki banyo lavabo görünümüne yaklaşabilirsiniz.

 

Tekzen güvencesiyle Güralvit, Selana ve Heriş marka lavabo seti çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyaç ve beğenilerinizi karşılayan modeli rahatlıkla seçerek sahip olabilirsiniz. Tekzen'in geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde aklınızdaki banyo dekorasyonuna bütçeniz dahilinde zahmetsizce kavuşabilir, diğer banyo ürün çeşitlerini kullanarak işlevsel, konforlu ve şık bir banyoya kavuşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT