Toplam 370 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Karyolalar


Fly Alfia Karyola
Fly Alfia Karyola
Temin Edilemiyor
Fly Ziko Karyola
Fly Ziko Karyola
Temin Edilemiyor

Uyku Kalitenizi Arttıracak Dayanıklı Karyolalar Tekzen'de!

Sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olmak, gün içinde daha zinde hissedebilmek için geceleri uyuduğunuz uyku son derece yüksek bir öneme sahiptir. Bu uykunun kalitesini arttırmak da yapacağınız bazı seçimlerle sizin elinizdedir. Evinizin eşyalarını alırken yatak odası mobilyaları seçimlerinizde dayanıklı, rahat ve kullanışlı karyola seçimi yapmak, geceleri daha verimli ve derin bir uyku uyumanızı sağlayacak en önemli faktörlerden biridir.

Karyola Çeşitleri Nelerdir?

Evinizdeki bütün eşyalarda olduğu gibi karyolaların da çeşitleri ve farklı ölçüleri bulunmaktadır. Yatak odanızda tercih edeceğiniz karyola aslında odanızın boyutlarıyla doğrudan ilgilidir. Yatak odalarınızın geniş ölçülere sahip olması durumunda çift kişilik karyola alarak daha rahat bir uyku için geniş bir karyola seçimi yapabilirsiniz. Eğer yatak odanız geniş ölçülere sahip değilse karyola seçiminizi yaparken tek kişilik karyola tercihine yönelebilirsiniz. Ek olarak müşteri memnuniyetinin yüksek seviyelerde olduğu daybed modellerine de Tekzen üzerinden göz atabilirsiniz.

Depolama İçin Baza Kullanımı

Kışlık kıyafetlerinizi, yazlık eşyalarınızı veya ev tekstiliyle ilgili her türlü materyali muhafaza ederken yer sıkıntısı yaşıyorsanız karyola yerine bazaları tercih etmeniz daha yerinde olacaktır. Tek kişilik bazalar ile hem eşyalarınızı düzgün bir şekilde muhafaza edebilir hem de üzerinde rahatça uyuyabilirsiniz. Bazalar günümüzde en çok tercih edilen yatak odası mobilyalarından bir tanesidir. Özellikle evli çiftlerin yeni evlerine eşyalar alırken tercih ettikleri çift kişilik bazalar işlevsellikleri, kolay kurulabilir olmaları ve yük saklama potansiyelleriyle gündelik hayatı bir hayli kolaylaştırmaktadırlar. Değiştirilebilir baza başlıkları sayesinde yatak odanızdaki boya ve mobilyalara en uygun baza başlığını da tercih edebilmeniz mümkündür. Bu sayede odanın içindeki mobilyalarınızla bazanızın başlığını birbirine uyumlu şekilde tercih edebilir ve odanızda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Karyola Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Karyola alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı noktalar vardır. Örneğin, karyolanızın renginin yatak odanızdaki diğer eşyalarınızla uyumlu olması, komodin ve şifonyerler gibi yatak odasında tercih ettiğiniz eşyalarınızla görsel bir bütünlük oluşturması hem göz estetiğiniz açısından hem de odanızda modern bir görüntü yakalamanız açısından oldukça önemlidir. Karyola yatak seçiminizi yaparken görsel bütünlüğün yanında dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da karyolanın konforudur. Bu noktada karyolalarınızın üzerine seçeceğiniz yataklar ve bu yatakların karyola ile uyumlu olması önemlidir. Seçtiğiniz yatakların yumuşaklığı, ortopedik olması, kaliteli malzemeden üretilmiş olmaları konforu etkileyen faktörlerdir.

Karyola Ölçüleri Standart Mıdır?

Karyola ölçüleriniz ile yatak ölçülerinizin birbiri ile uyumlu olması da göz önünde bulundurulması gereken özelliklerden biridir. Bu sizin yatak odanızda tercih edeceğiniz kullanım şekline göre değişmektedir. Tamamen tercihinize bağlı olarak farklı ölçülerdeki karyola kullanımını evinizde sağlayabilirsiniz. Yatak odasında tercih edilen bir diğer mobilya olan takı dolabı da odanın geri kalanıyla uyumlu olması gereken bir diğer mobilya çeşididir. Eğer tam bir bütünlüğü odanızda görmek ve eşyalarınızın hem materyal hem de renk açısından aynı olmasını istiyorsanız Tekzen’den ulaşabileceğiniz yatak odası setleri de odalarınız için tercih edilebilir.

Karyola Alırken Materyal Önemli Mi?

Kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun; aynı zamanda da odanızın ölçülerine göre yapacağınız karyola seçimlerinizi yatak odası tekstili tercihlerinizle beraber tamamlayabilmeniz mümkündür. Örneğin, materyal olarak metal karyola tercih ettiyseniz bu ürüne uygun tekstil ürünleriyle karyolanızı odanızdaki diğer mobilyalarınızla ilişkilendirebilirsiniz. Eğer saklama alanı olarak baza tercih etmiyorsanız ancak eşyalarınızı depolayacak bir alana ihtiyaç duyuyorsanız Unimet Manyas Tek Kişilik Metal Karyola ürününü tercih ederek karyolanızda bulunan çekmeceyle hem odanızda şık bir görüntü yakalayabilir hem de ek bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak evinize gelen misafirleri ağırlayacak fazla bir alanınız yoksa ve onlara pratik bir yatış çözümü sunmak istiyorsanız Niron Katlanır Portatif Yatak ürününü tercih edebilir ve bu sayede açılır kapanır yatağınızı fazla yer kaplamadan evinizde muhafaza edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT