Toplam 205 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Karyolalar


Bütün günün yorgunluğunu attığınız, evinizin ister yatak odası ister çocuk odası için birbirinden farklı boyut ve çeşitlerde Tekzen'de sizleri bekliyor.

 

Günün belki de en güzel vakti olan yatma vakti geldiğinde uyumak için, işten geldiğinizde yorgunluğunuzu atmak için ya da evinizde zaman geçirirken biraz rahatlamak için uzandığınız yatak odanızın en önemli parçası olan karyolanızdır.

 

En önemlisi rahat olması koşuluyla farklı türlerdeki ürünler ev içerisinde farklı ihtiyaçlarınızı da karşılayabilir. Örneğin sandıklı modeller size yatmak için yer sağlarken aynı zamanda fazla eşyalarınız içinde güzel çözümler sunarlar. Çekmeceli karyolalar ile dolaplarınıza sığmayan kıyafetlerinizi depolama fırsatı yakalamış olursunuz. Böylelikle depolama için ayrıca bir yeri israf etmenize gerek kalmaz. Böylece hem odanız derli toplu olur hem de size alternatif olarak değerlendirilebilecek bir dolu boş alan kalır.

 

Çocuklarınız ister ilköğretim çağında isterse lise çağında olsun kendilerine ait bir odaları olmasını isterler. Kendilerine ait eşyalarının olması onlara iyi gelecektir. İhtiyacınıza göre birbirinden farklı çocuk  ve genç odaları odanızın dekoruna göre sizleri bekliyor. Gençlerin isteklerine ve zevklerine hitap eden karyola, dolap ve baza çeşitlerini de Tekzen güvencesi ve kalitesi ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Satın alacağınız model için en uygun karyola başlık modellerine de göz atmayı unutmayın.

 

Birbirinden farklı boyut ve çözümleri ile ister tek kişilik ister çift kişilik dilerseniz sandıklı ya da çekmeceli cebinize uygun karyola fiyatları Tekzen'de Mobilya kategorisi altında sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT