Toplam 291 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Karyolalar


Karyola Modelleri

Günün neredeyse üçte biri uyumakla geçirildiği için, yataklar kadar karyolalar da evinizin önemli mobilyalarından biridir. Tekzen, çift ve tek kişilik karyola çeşitleri ile tercihinize göre, demir ve ahşap karyolayı bulmanızda yardımcı olur.

Karyola Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Karyolanızı seçerken; sağlam ve dayanıklı olmasına, varsa yatak ölçülerine uygunluğuna, kullanacağınız yerdeki diğer mobilyalar ile uyumuna ve en önemlisi üretildiği malzemenin sağlık açısından uygunluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Diğer taraftan, ürünü kullanacağınız odanın boyutu da oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra, yüksek ve alçak karyolaları da rahat edeceğiniz şekilde test etmelisiniz. Çocuk karyola modellerinde ise, güvenliği düşünerek, keskin kenarlar yerine daha yuvarlak hatları olanları tercih edebilirsiniz. Tekzen geniş ürün skalasında sizlere sunduğu karyola modelleri ile seçiminizi kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Kullanışlı Karyola Nasıl Olmalı?

Satın alacağınız karyolalar, kolaylıkla sökülüp takılabilecek modüler tasarıma sahip olmalıdır. Bu sayede, mekan değişikliklerinizi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız alanın metrekaresine göre seçim yapmanız durumunda ise, hem kolay temizlik imkanı sağlar. Ayak ucuna eklenmiş raflar ise hem dekoratif açıdan hem de yerden tasarruf etmeniz için uygun olacaktır.

Bebek ve çocuk karyolalarında ise, demirleri çıkarılabilir modeller, ileriki yaşlarda kullanım için uygunluk sağlayacaktır. Ayrıca, çocuklarınızın misafirlerine ekstra yer açacak yavrulu karyola yataklar, pratik kullanımı ve kapladıkları alan ile sizleri de mutlu edecektir.

Karyola modelleri nelerdir?

Karyola modelleri arasında; standart boyutlarda tek ve çift kişiliklerin yanı sıra, rahatına biraz daha düşkün olanlar için bir buçuk kişilik ve ekstra büyük çift kişilik karyola seçenekleri de mevcuttur. Yere daha yakın modellerle kendini güvende hissedenlerle, daha yüksek karyolalar ile rahatlığı bulanlar için modeller de bulunmaktadır.

Başucu ve ayak ucu bulunan, kararlı ve modern çizgilere sahip platform tipi ahşaplar, geleneksel tarzda metal karyolalar, sade veya işlemeli hatlara sahip, ekstra raflarla yenilikçi dokunuşlar katılmış, yetişkin ve genç odasına uyumlu seçeneklerinin yanında ve araba şekilli modeller çocuk karyola modelleri içerisinde yer almaktadır.

Neden Tekzen'i tercih etmelisiniz?

Evinizin ihtiyacı ne olursa olsun, Tekzen kalitesiyle her zaman sizlerin yanında! Onlarca farklı karyola modelleri arasından, size uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik satın aldığınız mobilyalarınızın kurulumu ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, uzman ekipler tarafından yapılan montaj hizmeti de sizleri düşünerek hizmete sunulmuştur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT