Toplam 46 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Dresuarlar


Fly Sanvi Dresuar
Fly Sanvi Dresuar
Temin Edilemiyor

En İyi Dresuar Modelleri Tekzen’de!

Ev dekorasyonunda pek çok farklı ürün seçeneği kullanılmaktadır. Dresuar adı verilen, genellikle eni dar, uzun bacaklı sehpalar son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Estetik ve modern tasarımları ile ev ve ofislerde kullanıma uygun dresuarlar, küçük çaplı eşyalarınızı saklamak ve depolamak için de kullanışlı bir üründür. Ayrıca farklı boyutlarda, farklı materyallerden üretilmiş pek çok model seçeneği sunmaktadır. Tekzen mobilya modelleri arasında oturma odanız, ofisiniz, mutfağınız ya da yatak odanız için aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Dekoratif Şıklık Sunan Dresuar Modelleri

Tekzen, kullanıcılara hem yüksek kalite ve sağlam hem de şık tasarımlara sahip ürünler sunmaktadır. Dresuar da bu ürünlerden biridir. Dresuar tercihi yaparken yerleştireceğiniz alana göre genişliğine, bacak uzunluğuna ve tasarımına dikkat etmelisiniz. Dekorister Exclusive Forest aynalı dresuar ceviz – Garden yüksek kalite malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Deformasyona ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Dekorister Exclusive Lost aynalı dresuar ceviz rengi ile her ortama uyum sağlamaktadır. Montajı son derece kolaydır. Ayrıca çekmeceleri işlevsel bir kullanım sunmaktadır. Modern tasarımlara sahip dresuarlara Tekzen ile kolayca ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlara Sahip Dresuar Seçenekleri

Dresuar çeşitleri hem evinizin antresinde hem de yatak odanızda kullanıma uygundur. Özellikle aynalı modelleri estetik görüntüsü yanı sıra saç ve makyajınızı yaparken size kolaylık sağlayacaktır. Yatak odanızda kullandığınız dresuarınızın çekmecesine sürekli kullandığınız bakım ürünlerinizi yerleştirebilir ve kolayca ulaşabilirsiniz. Evinizin girişinde bulunan dresuarlar özellikle anahtar, bozuk para, kulaklık gibi hemen kaybolabilecek eşyaları muhafaza etmenize olanak tanır. Bu sayede kapıdan girip çıkarken bu eşyalarınıza rahatça erişebilirsiniz. Dresuarın üzerini minimal çiçekler ya da vazolar ile süsleyebilirsiniz. Bu sayede evinizde hem işlevsel hem de dekoratif bir köşe yaratabilirsiniz.

Birbirinden Şık Dresuar Seçenekleri

Evinizin antresinde de size kolaylık sağlayacak dresuar seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar, çeşitli mobilyalarla uyumluluk göstererek son derece rahat bir kullanım sağlar. Portmanto ve ayakkabılık modelleri bu kategoride ilk akla gelen ürünlerdendir. Ayakkabılarınızı, montlarınızı ve şemsiye gibi dışarı çıkarken aldığınız pek çok eşyanın düzenli bir şekilde durmasını ve kolayca ulaşabilmenizi sağlar. İç düzeni raflı ya da çekmeceli gibi farklı şekilde tasarlanabilir. Ayrıca sürgülü ya da kapaklı seçenekler arasından zevkinize ve alanınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Portmanto kapaklarında ayna olması dışarı çıkarken üstünüzü düzeltmenize ve son bir kez kıyafetinizi ve saçınızı kontrol etmeniz açısından oldukça kolaylık sağlar. Evinize gelen misafirleriniz de evden ayrılırken dresuar veya portmanto kapağındaki aynadan kıyafetlerini düzeltebilirler.

Evinize Düzen Getiren Dresuar Modelleri

Ev düzeni ve dekorasyonunda sıklıkla kullanılan dresuarların yanı sıra çeşitli mobilyalardan da faydalanılabilir. Tekzen portmanto modelleri arasında yalnızca askılık şeklinde seçenekler olduğu gibi kapaklı dolap tipinde de ürünler bulunmaktadır. Hemen hemen her evde ve iş yerinde bulunan portmantolar, kabanların ve ceketlerin hem dağınıklık yaratmadan bir arada durması açısından kolaylık sağlar. Farklı materyallerden üretilmiş, farklı renklerde dresuar, askılık ve portmanto tasarlanmaktadır. Alanınızın genişliğine bağlı olarak dolap ya da ayaklı askılık modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Daha geniş bir portmantoda ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz alan da bulunacaktır. Bu sayede hem ceketleriniz hem de ayakkabılarınız organize bir şekilde bir arada bulunacaktır.

En Şık Tasarımlara Sahip Dresuar Modelleri Tekzen’de!

Çok sayıda kıyafet muhafaza edilebilmesine olanak tanıyan dresuarlar her evde kendilerine yer edinir. Bu ürünlerin yanı sıra farklı kıyafet ve aksesuarlar için de mobilyalar bulunmaktadır. Örneğin, ayakkabıları bir arada düzenli bir şekilde tutmak bazen zor olabilir. Tekzen ayakkabılık modelleri bu gibi durumlarda tam bir kurtarıcı rol üstlenmektedir. Farklı boyutlarda ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun ayakkabılığı Tekzen aracılığıyla bulabilirsiniz. Evde ya da ofisinizde oldukça kolaylık sağlayan bir başka ürün ise dilsiz uşaklardır. Ceket, gömlek ya da pantolon gibi kıyafetlerinizi asarak kırışmasını önleyen dilsiz uşak modelleri ahşap ya da metal kullanılarak üretilmektedir. Dresuar ve daha pek çok mobilya seçeneği Tekzen ile karşınızda.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT