Toplam 39 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çöp Kovaları


Tekzen Ev Dekorasyon ürünlerinden "Elektrikli Ev & Mutfak Aletleri" kategorisi içinde yer alan çöp kovası kategorisinde ev, ofis, büyük - orta - küçük ölçekte işletme, hastane, laboratuvar, otel gibi pek çok mekanda kullanılabilecek özelliklere sahip, güvenilir markaların ürünlerini bulabilmeniz mümkün.

 

Çöp kovaları içinde, kullanacağınız mekanın özelliklerine, hangi amaçla kullanılacağına, kaç litrelik kova ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak değişen pek çok seçenek bulunuyor. Öyle ki, küçük boy mutfak ve tuvalet çöp kovalarından, çok daha büyük boylara kadar alternatif modelleri inceleyebilir, isteğinize en uygun çöp kovası fiyatlarına göz atabilirsiniz.

 

Kategori içinde inceleyeceğiniz ürünlerin, kullanım amacınıza uygun olarak geliştirilmiş sensörlü, pedallı, üstten pedallı, itilebilir kapak gibi kapağı farklı biçimlerde açılabilen modelleri mevcut. Sensörlü modellerde kova üzerinde bulunan sensör 15 cm uzaklıktan algılayabilme özelliğine sahip ve sensörün önüne herhangi bir cisim veya el ile yaklaşılması durumunda, kapak 0,5 saniye gecikmeli olarak açılıyor. İşlem bittikten sonra ise kapak 5-6 saniye içerisinde otomatik olarak geri kapanıyor. Çöp kovasına elle temas etmek istemeyenler için doğru bir seçim.

 

Kategori içerisinde farklı malzemelerle üretilen, kapakları farklı şekillerde açılabilen, farklı hacim ölçüsü seçenekleri olan ürün modelleri mevcut. Bu modeller içerisinden ev için kullanılabilecek dekoratif görüntülü olanların yanı sıra, daha geniş mekanlara sahip iş ve ofis ortamlarında kullanılabilecek; hatta hastaneler ve laboratuvarlarda tıbbi atık toplama amacıyla kullanılabilecek olan fonksiyonel modelleri de inceleyebilirsiniz.

 

Bora Plastik, Gerok, Kis, Hiber, Marmara Gıda, Modelüks, Mono Tone, Parex, Tekzen Home, Tema gibi markaların ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olanını seçebilmek için Tekzen Ev Dekorasyon "çöp kovası" kategorisini inceleyebilir ve Tekzen kalitesi ve güvencesiyle istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT