Toplam 159 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ahşap Sandalyeler


Ahşap Sandalyeler Kategorisinin Çok Satanları

Ahşap Sandalye Modelleri

Evlerin vazgeçilmez parçaları olan sandalyeler, dekorasyonun önemli tamamlayıcılarıdır. Günlük yaşamın en çok kullanılan eşyalarından biri olan sandalyeler, üzerinde en çok çalışılan mobilyalardan biridir. Sandalye modelleri ahşap üzerine kumaş ve deri kaplamalı ya da tahta sandalye olarak farklılaşır.

Ev ve Bahçede Ahşap Sandalye Kullanımı

Mutfak sandalyesi seçiminde estetik öğeler ve kullanışlılık esas alınır. Mutfakların yoğun kullanımı ve sandalyelerin yağ gibi ağır kirlere daha çok maruz kalacağı göz önünde bulundurulduğunda, kolay temizlenebilen modeller daha kullanışlı olur. Zevkinize bağlı olarak bahçeleriniz için beyaz ahşap sandalye veya renkli sandalye seçerek, yazın bütün güzelliğini yaşamınıza katabilirsiniz. Ahşap sandalyeler sadece evler için değil, iş yerleri için de kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalar arasındadır. Ahşabın sıcak dokusu özellikle yazlık işletmelerin havasını değiştirirken, terletmeyen yapısı da kullanım sırasında rahatlık sağlar.

Klasikten Moderne Ahşap Sandalye

Ahşap sandalye modelleri klasikten ahşaba kadar geniş bir yelpazede tüketicilere sunulur. Bütün mekanlar için bir sandalye bulunabilir. Tercihe bağlı olarak klasik ahşap sandalye modelleri arasından seçilebilir. Daha modern bir çizgide döşenen yaşam alanları içinse, minimal tazların hakim olduğu sandalye tasarımları daha uygun bir görüntü ortaya çıkartır.

Sandalyelerin de kullanılan diğer mobilyalar ile uyum sağlaması esastır. Bu uyumu yakalamak için Tekzen geniş sandalye çeşitleri ile tüketicilerin karşısına çıkar. Bu seçenekler arasında her tarza ve zevke göre bir model bulmak mümkündür.

Ahşap Sandalye Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Balkon sandalyesi ve bahçe sandalyesi olarak kullanılan ahşap sandalyelerin maruz kaldıkları tozdan dolayı yıpranmalarının önüne geçmek için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Temizlik sırasında sandalyeyi doğrudan yıkamak ahşabın yapısına zarar verir. Sandalyeleri yumuşak ve nemli bir bezle silmek en doğrusudur. Doğru seçilmiş bir ahşap temizleyici de kullanılabilir.

Renkli sandalye temizliğinde, boyanın özelliklerine de dikkat etmek gerekir. Sert kimyasallar boyanın aşınmasına neden olur. Aşınan boyalar ise sandalyenin estetiğini bozar. Ahşap sandalyeler doğru bakımla uzun süre kullanılabilir. Üzerinde kumaş veya deri olan sandalyelerin, bu kısımlarının temizliğinde de ağartıcı özelliği olan deterjanlar dokunun bozulmasına yol açar.

Ahşap Sandalyelerin Montajı

Montaj ve kuruluma gerek olmayan ahşap sandalye modelleri olduğu gibi, nakliye kolaylığı sağlaması için demonte olarak satılan modeller de bulunur. Bu sandalyelerin kurulum çizelgeleri ve montaj parçaları kutusunun içerisinde yer alır. Bu kılavuz doğrultusunda sandalyenin kurulumu tamamlanabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT