Toplam 49 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Zayıflama Ürünleri


Hardline Mct Oil 500 Ml
Hardline Mct Oil 500 Ml
Temin Edilemiyor

Zayıflama Ürünleri Çeşitleri

İnsanlar bazen sağlıklı olmak, bazen ise güzel bir fiziksel görünüm için zayıflamak isterler. Ancak zayıflarken kullanılan ürünlerin sağlığa zararlı olmaması, dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardandır. Zayıflamak için tercih edilen kapsül zayıflama ürünlerinden birisi Big Joy markasıdır.

Zayıflama Ürünleri Çeşitleri Nelerdir ?

Sağlıklı yaşam için sporcular tarafından çoğunlukla tercih edilen çeşitli ürünler bulunmaktadır. Termojenik ürünler vücudun yağ yakmasını tetikleyerek vücut geliştirici olarak kullanılan ürünlerdir. Tercih edilecek termojenik ürünün sağlıklı olmasına dikkat edilmelidir. Bu konuda bir çok marka bulunurken Hardline en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Çok fazla çeşidi olan ürünlerin kullanım şekilleri de farklıdır. Amino asitler, proteinler, karbonhidratlar, sporcu ürünleri gibi çeşitleri bulunan ürünler, bazen toz olarak süt veya suyla karıştırılarak kullanılırken bazen de kapsül olarak tüketilebilmektedir.

Zayıflama Ürünleri Nasıl kullanılır?

Zayıflama ürünlerinin doktor kontrolünde kullanılması oldukça önemlidir. Kilo oranına ve vücut yapısına göre kullanım sıklıkları değişiklik gösterir. Ürünler diyet ve spor ile birlikte tüketilmelidir. Kapsül zayıflama ürünleri günde iki ya da üç kapsül olarak, yemeklerden yaklaşık yarım saat önce tüketilmelidir.

Duruma göre aç karna da tüketilebilir. Zayıflama ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli unsur ise ürünlerin bol su ile tüketilmesidir. Bu ürünlerinin sağlık açısından yanlış kullanılmaması için uzman görüşünde kullanılmasına dikkat edilmelidir.

Zayıflama Ürünleri Seçimi Nasıl Yapılmalıdır ?

Zayıflama ürünleri tercihi yapılırken uzmanın önereceği markaların tercih edilmesi fazlaca önem taşır. Kilo ve vücut özelliklerine göre tercih edilen ürünün nasıl kullanılacağı ise kilo oranına göre değişiklik gösterir. Hardline, Big Joy gibi markaların ürünleri en çok tercih edilenler arasındadır.

Spor&Outdoor Ürünleri kategorisinde bulunan besin takviyeleri zayıflama ürünleri CLA, Termojenik Ürünler gibi alt kategorilere ayrılmaktadır. Kapsül, tablet, toz olan ürünlerden kullanımı en kolay olan çeşidi de kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Vücut ihtiyacına göre aminoasit, karbonhidrat ya da protein gibi takviyeler tercih edilebilmektedir.

Zayıflama Ürünleri Fiyatları Nasıldır ?

Nutrend, Hardline gibi farklı markaları bulunan ürünlerin fiyatları marka ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Tekzen'de indirimli çeşitlerini bulabileceğiniz ürünler bazen çikolata ya da shaker hediyeli paketlerle de alınabilir. İhtiyaca göre set olarak da satışa sunulan bu ürünler, her bütçeye hitap edebilmektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT