Toplam 55 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Yürüteç


Anne&Bebek&Oyuncak başlığı içinde olan Yürüteç&Salıncak&Hoppala kategorisinin altında bulunan bu bölümde bebeğinizin yürümesini kolaylaştırırken onu koruyacak ve eğlendirecek birçok yürüteç modeli sizi bekliyor. Bondigo, Casual, Chicco, Crystal Baby, Drago Baby, Hattrick Baby, Modelüx, Pilsan, Prego, Sevi Bebe, Soobaby, Sunny Baby, Tekzen gibi güvenilir markalara ait ürünler bebeğinizin ilk adımlarına yardımcı olmak için hazır.


Tekzen’in geniş seçenek yelpazesinden bebeğinize uygun bir ürünü kolaylıkla edinebilirsiniz. Dilerseniz, bu kategoride bulunan ve 6 aydan büyük çocuklar için tasarlanmış bebek örümcek modellerini inceleyebilirsiniz. Bebeğiniz için eğlenceli bir yürüme yardımcısı olan bu ürünler değişik tasarımlara ve farklı renklere sahip. Müzikli, oyuncaklı ve ışıklı tablalı çeşitlerden çocuğunuzu mutlu edecek olanı seçebilirsiniz.


Değişik güvenlik sistemlerine, kaymayı ve devrilmeyi engelleyen tasarımlara sahip ürünlerin kolay katlanabilme, ayarlanabilen yükseklik gibi birçok özelliği bulunuyor. Altı tenteli, hareketli koltuklu, extra dolgulu oturma şilteli, darbe emicili, ayarlanabilir sırt ve baş dayanaklı, arabaya bağlanabilme gibi fonksiyonları bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Maksimum 12 ya da 36 kg’a kadar ağırlığı taşıyabilen tipler arasından ihtiyacınıza uygun olana yönelebilirsiniz. Sağlam ve hareket kabiliyeti yüksek yürüteç tekerleklerine sahip, 360 derece dönebilen, sabitlenebilen ya da sallanabilen ürünleri inceleyebilirsiniz.


Dilerseniz, bebeğinizin tutacağından destek alarak ilk adımlarını atabileceği oyuncak tasarımlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Bazıları 9 ay üzeri bebekler için uygun, ışık ve müzik özellikleri olan bu ürünler, çocuğunuzun dengesini geliştirmeye yardımcı oluyor. Ya da isterseniz, bebeğinizi bacak arası ve belinden kavrayan ebeveyn kontrollü olanları tercih edebilirsiniz. Böylece, çocuğunuzun her an yanında olarak onunla yürüme deneyimini paylaşabilirsiniz.


Bu kategoride ebeveyn kontrollü itmeli arabaları da bulabilirsiniz. 1-4 yaş arası çocukların kullanımına uygun olan bu oyuncaklar, devrilmeyi önleyici tasarımları, müzikli ve ışıklı direksiyonları gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


Tekzen ile bebeğinize iyi bir yürüme arkadaşı olacak değişik yürüteç ya da eğlenirken becerilerini geliştireceği oyuncak modellerinden birini kolayca seçebilirsiniz. Değişik ürünleri ve fiyatlarını inceleyip, sizin için uygun olanı hemen edinebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT