Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Yürüteç


Yürüteç Modelleri

Ebeveynlerin ortak hedefi çocuklarını her daim mutlu görmektir. Çocukların sağlıklı bir şekilde gelişimlerini sürdürürken aynı zamanda eğlenmeleri de önemlidir. Çocukları eğlendiren ve mutluluklarına mutluluk katan, birbirinden kaliteli ve kullanışlı hoppala ve bebek yürüteci modellerini tekzen.com’da bulabilirsiniz.

Bebek Yürüteci Nasıl Olmalı?

Yürüteç modelleri içerisinden bebeğinize uygun ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken birçok unsur vardır. Öncelikle yürütecin bebeğin yaşına uygun olması gereklidir. Tekzen’de satılan tüm ürünlerin üzerinde yaş aralığı, boy - kilo oranı ve diğer gerekli bütün bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler ışığında ürününüzü seçmelisiniz.

Yürüteç seçerken bebeğin boyu ve kilosu ile uygun bir ürün almanız, bebeğinizin yürüteci sağlıklı kullanması açısından önemlidir. Aksi takdirde bebeğiniz ürünü sağlıklı ve etkili bir şekilde kullanamayacaktır. Ayrıca bebeğin kilosu da dikkate alınmalıdır.

Bebek Yürüteci Nasıl Ayarlanır?

Bebek yürüteci ayarlanırken öncelikle ürününüzün özelliklerini kontrol etmelisiniz. Böylece ürününüzü etkili ve doğru bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Yürütecin ayarlanması ürünün modeline göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak belirli prensiplere dayanmaktadır ve gayet kolaydır. Hangi modelde olursa olsun yürüteç ayarı oldukça kolay yapılabilmektedir.

Yürüteç ayarını yapmak için bir elinizle yürütecin alt kısmında bulunan düğmeye basılı tutarken diğer elinizle de yürütecin boyunu ayarlamalısınız. Yürütecin boy ayarını bebeğinizin boyuna göre yapmanız ürünün doğru kullanımı açısından gereklidir.

Bebek Yürüteci Nasıl Temizlenmeli?

Bebek hoppala ve yürüteç temizliği yaparken öncelikle ürününüzle birlikte verilen talimatları kontrol etmelisiniz. Talimatlarda temizleme ile ilgili uyarılar ve bilgiler bulunuyorsa bunlara uyarak yürüteci temizlemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ürün zarar görebilir.

Hoppala yürüteç temizliğini belirli aralıklarla yapmanız bebeğinizin sağlığı açısından çok önemlidir. Yürüteç üzerinde oluşan tozlanmaları nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Eğer yürüteç üzerinde zorlu lekeler bulunuyorsa bunları da bebek sağlığına zarar vermeyecek bir deterjan yardımıyla temizleyebilirsiniz. Yürütecin üst kısımları, yani bebeğin sürekli dokunduğu kısımların, daha özenli bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Hoppala Yürüteç Fiyatları?

Kalitesi ve kullanışlılığı ile dikkat çeken bebek hoppala ve yürüteç modelleri, fiyatları ile de oldukça uygundur. Her kesime hitap eden geniş fiyat aralığı sayesinde, her aile bebeğine kaliteli ve şık bir yürüteç temin edebilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT