Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Yemek Takımları


Yemek Takımı Modelleri

Züccaciye ürün grubu içerisinde yer alan mutfak malzemeleri pek çok ihtiyaca cevap verecek nitelikte tasarlanıyor. Tekzen tarafından satışa sunulan ürünler zengin model seçenekleri sayesinde farklı zevklere de hitap etmeyi amaçlıyor.

Yemek Takımı Seçimi Nasıl Olmalı?

Mutfak gereçleri arasında önemli bir yer tutan yemek takımları konusunda en önemli konu model seçimi oluyor. Klasik tasarıma sahip seçenekler gibi daha spor tasarıma sahip modeller de alternatifler arasında yer alıyor. Bu doğrultuda günlük kullanım ile özel günlerde kullanılacak Tekzen yemek takımları farklılık gösteriyor.

Özel günler için yaldızlı ya da daha ağır bir deseni bulunan seçenekler değerlendiriliyor. Günlük kullanım içinse sade tasarımlar öne çıkıyor. Uygun modeli bulmanız için ürün grubu sizlere zengin seçenekler sunuyor.

Yemek Takımı Nasıl Dizilir?

Yemek takımı seçimi kadar sofra düzenine de önem vermek gerekiyor. Alttan üste doğru servis tabağı yemek tabağı ve çorba kasesi biçiminde bir sıra takip etmeniz şık bir sofra düzeni elde etmenize yardımcı oluyor. Masanızı diğer mutfak araç gereçleri ile de tamamlayarak görselliği zenginleştirebilirsiniz.

24 parça yemek takımı, mutfak dolaplarında yerleşimi bakımından da hassasiyet istiyor. Pratik bir kullanım için aynı özelliğe sahip olan ürünleri iç içe koyabilirsiniz. Fakat ürünlerin birbirini çizmesini engellemek için ise ürünlerin içine koruyucu kullanmalısınız.

Yemek Takımı Nasıl Saklanır?

Sürekli kullandığınız mutfak gereçleri rahatlıkla ulaşabileceğiniz yerlerde olursa mutfakta daha hızlı ve pratik olmayı sağlayabilirsiniz, bunun yanı sıra sürekli kullanmadığınız bir yemek takımını büfenizde koruyabilirsiniz. Fakat yemek takımlarının tozlanmasını engellemelisiniz.

Tozlanmasını engellemek için ise yemek takımının üzerine koruyucu bir bez kullanabilirsiniz. Dilerseniz kutusunda da muhafaza ederek misafirleriniz geldiğinde çıkarabilirsiniz. Günlük kullanım için sevebileceğiniz 6 kişilik yemek takımı ise ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterliliğe sahip. Böylece ailenize de her akşam şık bir sofra kurabilirsiniz.

Yemek Takımı Fiyatları

Mutfal eşyalarından yemek takımlarına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Tekzen'de fiyatlar bütçeleri zorlamıyor. Yemek takımları arasında oldukça fazla seçenek bulunduğu için her bütçeye hitap eden bir alternatife kolaylıkla ulaşılıyor. Sadece yemek takımları değil mutfakta ihtiyaç duyacağınız her şeyi ürün grubunda bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT