Toplam 317 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Yatak Örtüleri Tek Kişilik


Yatak Odası Tekstili kategorisi altında bulunan Yatak Örtüleri Tek Kişilik ürünleri zengin bir içerikle farklı zevk sahiplerine hitap ediyor. Tek kişilik yatak örtüsü modelleri desenli, sade, renkli, çiçekli, patchwork, pullu ve tek kişilik lisanslık yatak örtülerini kapsıyor. Çizgi kahramanları içeren lisanslı ürünler, odaya hem renk hem de enerji katıyor. Özellikle çocuklar tarafından tercih edilen bu ürünler, gençler ve genç kalanlar tarafından da ilgi görüyor. Tek kişilik yatak örtüsü genç takımları, daha modern ve dinamik çizgiler sergiliyor. Yatak örtüsü tek kişilik ürünleri, sunduğu zengin seçeneklerle her yaştan bireyin tercihi olmayı başarıyor.

 

Soley, Sarev, Taç gibi kaliteli markaların ürünleri arasından dilediğiniz özelliklere sahip yatak örtülerini kolayca bulabilirsiniz. Yatak örtüleri tek kişilik modelleri sundukları farklı tarzlarının yanı sıra farklı malzemelerden üretilmeleriyle de zenginlik arz ediyor. Tek kişilik pamuklu yatak örtüleri; terletmeyen, sağlıklı bir tercih olarak ilgi görürken, saten tek kişilik yatak örtüleri şıklıklarıyla ilgi görüyor. Mikrofiber yatak örtüleri nefes alan yüzeyleriyle bir diğer sağlıklı seçenek olarak kendini gösteriyor. Kapitone örtüler sundukları estetik yapıyla ayrı bir şıklık sağlıyor.

 

Yastık kılıflarıyla birlikte satılan ürünler, sağladıkları uyumlu kombinlerle de ilgi çekiyor. Pamuklu, polyester karışıma sahip sade ürünler, yatak odalarına ayrı bir güzellik katıyor. Tek kişilik renkli yatak örtüleri odalara kattığı dinamiklik sebebiyle de sıklıkla rağbet görüyor. Çocuk odalarına uygun desenler ve renkler içeren modeller daha küçük ebatlarda gelirken, yetişkin modelleri büyük ebatlarla sunuluyor. Tek kişilik yatak örtüleri fiyatları marka ve modele göre farklılık arz ediyor olsa da genel olarak uygun bir aralıkta seyrediyor. Beğendiğiniz yatak örtüleri tek kişilik ürünlerini seçerek Tekzen aracılığıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT