Toplam 341 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Yatak Örtüleri Çift Kişilik


Yatak odalarının tamamlayıcı parçaları olan yatak örtüleri, her renk ve desenden oluşan modelleriyle Tekzen’in yatak odası tekstili kategorisinde yer alıyor. Yatak odanızın dekorasyonunda mobilyanızın rengi ve odanızın genel dekorasyonu ile uyum sağlayacak, kendi zevkinizi vurgulayabileceğiniz yatak örtüleri çift kişilik modelini ev tekstili reyonunda bulabilirsiniz.

 

Ev tekstili alanında öncülük eden pek çok firmanın ürünlerine mağazasında yer veren Tekzen, her türlü dekorasyonla uyum içerisinde olan ürünleri sizlerin kullanımına sunuyor. Taç yatak örtüleri çift kişilik ebatları, göz alıcı renk ve desenleriyle dekorasyonunuzu bütünlüyor. Evlen yatak örtüleri, saten ve tafta kumaş içeren modelleriyle çeyizlik yatak örtüsü ihtiyacına cevap veriyor. İpek şantuk kumaştan üretilen hasır yatak örtüleri çeyizlik grubundaki yerini alıyor.

 

Markaların sizler için tasarladığı mikrofiber kumaştan üretilen empirme yatak örtüleri, pamuklu yatak örtüleri ve nubuk modelleri günlük kullanım için ideal bir alternatif oluşturuyor. Soley, Gold Case, Casa Bravia gibi pek çok yatak örtüsü markasının eşsiz tasarımlarını Tekzen'de bulabilirsiniz. Kupon yatak örtüleri, nevresim takımı da içererek, yatak örtüsü ve nevresimin uyum içerisinde olmasını arzu edenlerin tercihi oluyor.

 

Yatak odanızın dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, öncü markaların göz kamaştıran yatak örtüsü renkleriyle, dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz. Çok fazla maliyet içermeyen ve sizi çok fazla yormadan arzu ettiğiniz değişikliği dekorasyonunuzda yaratan yatak örtüleri çift kişilik modellerinin farklı renk ve desenlerinin dekorasyonu tamamlayıcı etkisinden faydalanabilirsiniz. 260*270 ebatlarındaki ideal boy çift kişilik yatak örtüleri, günlük ve çeyizlik kullanım seçenekleriyle dekorasyonunuzda arzu ettiğiniz farklılığı yaratmanıza yardımcı oluyor. Farklı fiyat alternatifleri içeren ürünlere Tekzen güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT