Toplam 49 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Yan Sehpa


Yan Sehpa Modelleri

Evlerin, ofislerin ve iş yerlerinin olmazsa olmazlarından olan sehpalar birbirinden farklı ve kaliteli modelleri ile Tekzen.com’da “oturma odası” başlıklı ana kategori altında bulunan yan sehpa alt kategorisi ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Adore, Boo Mobilya, Cemile, Dekorister ve daha birbirinden kaliteli markaların yan sehpa modelleri ve köşe sehpa çeşitleri bu koleksiyonda mevcut.

Kullanım Alanına Uygun Sehpa Seçimi Nasıl Olmalı?

Sehpa seçiminde ilk olarak dikkat edilmesi gereken nokta sehpanın kullanılacağı ortamdır. Eğer sehpayı iş yeri veya ofis gibi ortamlar için alacaksanız seçeceğiniz modeller evinizde kullanacağınız modellerden farklı olacaktır. Ofis ve iş yeri için alacaksanız sehpa setleri yerine tek satılan modelleri tercih edebilirsiniz. Boo Mobilya gibi kaliteli markaların tekli sehpa modelleri ofisiniz için çok uygun olacaktır.

Evinize uygun bir sehpa arıyorsanız sehpa setleri de tercih edebilirsiniz. Eğer çok fonksiyonlu bir model istiyorsanız üst kısmı sehpa olarak kullanılırken aynı zamanda da alt kısımlarında bulunan raf ve bölmelere kitap veya başka eşyalar koyabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.

Yan Sehpa Seçimi Nasıl Olmalı?

Yan sehpa seçimi yapmadan önce mutlaka Tekzen.com’da bulunan ürünleri incelemelisiniz. Sitedeki filtreleme seçenekleri sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabileceksiniz. Yan sehpa seçiminde önemli olan sehpanın kullanım amacınıza uygun olmasıdır. Sade ve şık bir model istiyorsanız c sehpa tercih edebilirsiniz. Bu sehpalar tekerleklidir ve kolayca mobilyanızın altına geçebilir. Bu sayede oturduğunuz yerin önemi olmadan, sehpayı hemen yanı başınızda bulacak ve kolayca kullanacaksınız.

Yan sehpa seçerken sehpanın hem şık olmasını hem de çok fonksiyonlu olmasını istiyorsanız raflı ve bölmeli sehpalardan da satın alabilirsiniz. Bu sehpaları mobilyanıza uygun olarak seçebilir ve üzerine biblo, çiçek gibi dekoratif eşyalar koyarak kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin bölmeli kısımlarına da kitap veya süs eşyaları koyabilirsiniz . Bu özellikleri sayesinde her aşaması çok kullanışlı olmaktadır.

Yan Sehpa Temizliği Nasıl Yapılır?

Yan sehpa modelleri üst kısımlarının sürekli açıkta olması ve sık kullanımları gibi nedenlerden dolayı genel olarak çabuk kirlenmektedir. Ayrıca modeline bağlı olarak temizlenme süreleri de değişmektedir. Daha fazla raf ve bölmeleri olan modellerin temizlenme süreleri de artmaktadır. Bu nedenle yan sehpaların belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir.

Koltuk yan sehpa ve diğer sehpa modellerini temizlemeden önce ürünün temizleme detaylarını okumalısınız. Aksi takdirde üründe hasara neden olabilirsiniz. Genel olan temizleme yöntemi sehpaları nemli bir bezle silmektir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kullanacağınız bezin sehpaya uygun olması ve zarar verici tarzda olmamasıdır. Aksi takdirde sehpa yüzeyinde çizilmeler meydana gelebilir. Zorlu lekelerle karşı karşıya iseniz uygun bir deterjan kullanabilirsiniz.

Yan Sehpa Fiyatları Nasıldır?

Tekzen.com’da oturma odası ana kategorisi altında bulabileceğiniz yan sehpalar, modelleri ve şık tasarımlarıyla olduğu kadar fiyatları ile de sizlerin beğenisini kazanacak. Ürünler sahip olduğu geniş fiyat aralıkları ile her kesime hitap edecek tarzdadır. Fiyatlar ürünlerin fonksiyonel olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha fonksiyonlu ürünlerde fiyatlar da artmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT