Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Yatak odalarınız için ihtiyacınız olan her çeşit ürünün yer aldığı yatak odası tekstili kategorisinin altındaki uyku setleri tek kişilik bölümünde yatak odalarınızı şenlendirecek renk ve kalitede uyku setleri beğeninize sunuluyor.

 

Bazen ufak görünen bir detay ile yatak odanıza etkileyici bir hava katmanız mümkün iken seçeceğiniz uyku setleri ile tüm odayı kapsayan bir değişiklik ortaya koymanız çok daha kolay. Yatak odası tekstilinin önde markalarından olan Belenay, Kupon, Baysal, Soley, Altınbaşak, Casa Bravia ve Tekzen ürünleri arasından kendiniz veya çocuğunuz için yatak odalarınızı güzelleştirecek uyku setleri tek kişilik modellerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz markayı seçerek yatak odanızı neşeli, eğlenceli ve cıvıl cıvıl bir hava katabilirsiniz.

 

Uyurken ihtiyacımız olan konforu ve kaliteyi doğru yatak seçimiyle sağlamaya çalışırız ama unutmamak gerekir ki estetik de her yaşta insan için en az konfor kadar önemlidir. Birbirinden farklı renk ve desenlerde tasarlanan uyku setleri tek kişilik modelleri ile estetiği odanıza davet edebilir, uyku keyfinizi de katlayabilirsiniz.

 

Canlı renklerin ve eğlenceli desenlerin hakim olduğu tek kişilik genç uyku setleri ile yatak odalarınızı sıradan olmaktan kurtarabilirsiniz. Tek kişilik arabalı uyku setleri veya çizgi film karakter baskılı ürünler ile çocuğunuzun hayal dünyasına uygun yatak odası görünümü oluşturabilirsiniz. Kategorideki ürünlerle pembe ve kırmızı renklerin hakim olduğu genç kız uyku setleri ile pastel renklerle sade ve romantik bir ortam oluşturmak veya canlı renklerle enerjisi yüksek bir genç yatak odası atmosferi oluşturmak da mümkün.

 

Uyku setleri tek kişilik modelleri arasından zevkinize ve bütçenize en uygun ürünü seçebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile arzu ettiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT