Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Üç Tekerlekli Bisiklet Modelleri

Çocukların renkli hayatlarını ve hayallerini süsleyen, birbirinden kaliteli ve kullanışlı 3 tekerlekli bisiklet modelleri tekzen.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor. Tunca, Crystal, Baby, Kraft, Pilsan ve Sunny Baby gibi kaliteyi sizlerle buluşturan markaların ürünlerini bulabileceğiniz koleksiyonda her yaşa uygun bisiklet bulabilirsiniz.

Bisiklet Çeşitleri Nelerdir?

Üç tekerlekli bisiklet bebekler için uygun olarak tasarlanmıştır Bisiklet çeşitleri her yaşa ve zevke hitap edecek şekilde üretilmiştir. Modacar gibi tanınmış markaların da ürünlerini bulabileceğiniz bisikletler, renkli ve cıvıltılı tasarımlarıyla çocukların ilgisini çekiyor. Daha küçük yaşta ve bisikleti tek başına kullanamayan çocuklar içi Kontrollü itmeli bisikletler çok kullanışlı olmaktadır.

Bisiklet çeşitleri içerisinde sade renkler bulabileceğiniz gibi karışık renklerde üretilmiş modeller mevcut. Ayrıca üzeri çocukların sevdiği çizgi film karakterleriyle süslenmiş modeller de bulabilirsiniz. Bisikletler çocukların kullanımına uygun maddelerden üretilmiş olup çocuk sağlığı için gerekli testlerden geçirilmiştir.

Üç Tekerlekli Bisiklet Nasıl Kullanılır?

3 tekerlekli bebek bisikleti kullanımı ile oldukça rahattır. Küçük yaşta olup henüz tek başına bisiklet kullanamayan çocuklar için ebeveynlerin kontrolünü kolaylaştıran kontrollü itmeli bisikletler alınabilir. Kontrolü kolaylaştıran bu kollar sayesinde hem ebeveynler rahatça yürüyüş yapacak hem de çocuklar yorulmadan sevdikleri bisikletlerinde gezebilecekler.

Daha büyük yaştaki çocuklar için 3 tekerlekli bisiklet, kullanımı ve konforu ile çocuklarınızın rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Çocukların rahat kullanabilmesi için öncelikle bisikletin çocuğun yaşına uygun olması gerekir. Bisiklet ve koltuk boyu çocuğa göre ayarlanmalıdır.

Üç Tekerlekli Bisiklet Temizliği Nasıl Yapılır?

3 tekerlekli bisiklet temizliği doğrudan çocukların sağlığını etkilemesi nedeniyle çok önemlidir. Sürekli aktif olan çocukların bisikletleri de sürekli kirlenebilmektedir. Bu nedenle çocukların bisikleti sık sık kontrol edilmeli ve oluşan kirlerden temizlenmelidir.

Sunny Baby gibi markaları bulabileceğiniz çocuk bisikletlerinin temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu kullanılan temizlik ürünlerinin çocuk sağlığına zarar vermeyecek nitelikte olmasıdır. Bisikleti temizlerken öncelikle üzerindeki tozları nemli bir bezle silmelisiniz. Özellikle çocukların temas ettikleri bisiklet kolları özenle ve sık sık temizlenmelidir.

Üç Tekerlekli Bisiklet Nasıl Seçilir?

Bisikletleri seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur çocuğun boy ve kilo ölçülerine uygun olmasıdır. Aksi takdirde çocuğunuz bisikleti kullanırken rahat edemeyecektir. Ayrıca bisiklet seçiminde çocuğun yaşına uygun bir bisikletin alınması da yine konforu arttıracaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT