Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Tuvalet Eğitimi


İlgili Aramalar:

Tuvalet Eğitim Gereçleri

Bebeklerde tuvalet eğitimi dönemi aileler gözünde zorlu bir süreçtir. Tuvalet alışkanlığı kazandırılırken kullanılabilecek lazımlık ve tuvalet adaptörü gibi eğitim gereçleri eğlenceli tasarımları ile bu zorlu süreci eğlenceli hale getirmek için sizlerle.

Tuvalet Eğitiminde Kullanılacak Araçlar Nelerdir?

Klozet adaptörü tuvalet eğitiminin en önemli parçalarından bir tanesidir. Klozeti çocukları için uygun hale getiren adaptörler çocuğun tuvalete alışma sürecinde ve sonrasında kullanılabilir. Çocuk klozet modelleri ise renk, ışık, müzik detayları ve küçük bir klozete benzeyen şekilleri ile çocukların yetişkin tuvaletlerine uyum sağlamasını kolaylaştırır.

Bebekler için tasarlanan bütün tuvalet eğitimi araçları öncelikle bebeğin eğitime olumlu yaklaşması, korkmaması ve daha sonraki evrelerde problem yaşamaması için tasarlanmışlardır. Bebek lazımlık modelleri bezden kurtulma konusunda sizlere yardımcı olacak en önemli ürünlerdir.

Tuvalet Eğitimi İçin Lazımlık mı? Adaptör mü?

Tuvalet eğitimine başlamadan önce lazımlık mı, adaptör mü konusu ebeveynlerin karar vermesi gereken bir noktadır. Burada önemli olan çocuğun hangi aparatı benimseyeceğidir. Lazımlık modelleri arasından seçim yapılırken bebeğin de karar sürecine sahil olması ve kendisinin beğendiği lazımlığın kullanılması tavsiye edilebilir.

Tuvalet eğitimi için aparat seçerken en önemli nokta çocuğa en uygun olanın belirlenmesidir. Eğitim sırasında çocuk kendisini ne kadar rahat hissederse, eğitim de o denli başarılı olacaktır. Ayrıca taşınabilir olması gibi fonksiyonlar da karar vermeniz üzerinde etkili olabilir.

Tuvalet Eğitimi Sorun Olmaktan Çıkıyor

Tuvalet eğitimine hazır olan bebek kendisini belli eder. Eğer bebek henüz hazır değilse eğitim konusunda baskı yapmak daha ciddi sorunlara yol açabilir. Bebeklerin kendilerini hazır hissetmeleri için tuvalet eğitim gereçleri kullanılabilir.

Doğru zaman geldiğinde ise alıştırma için kullanılan eğitim aparatları gerçek fonksiyonlarını yerine getireceklerdir. Böylece çocuklar hem kendileri hem de aileleri için çok önemli olan bir eğitimi rahatlıkla tamamlayacaklardır. Çocuğun konforu ve beğenisine göre seçilecek tuvalet aparatı eğitimin başarı ile sonuçlanmasının anahtarıdır.

Tuvalet Eğitim Gereçleri

Çocukların hem tuvalet eğitimine hazırlanması hem de eğitim süresince kendilerini rahat etmeleri için hazırlanan eğitim ürünleri ile artık tuvalet alışkanlığı kazandırmak daha kolay. Tekzen Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinde bulabileceğiniz tuvalet eğitim gereçleri ile tuvalet eğitimi zorlu bir dönem olmaktan çıkıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT