Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Tuvalet Eğitim Gereçleri


Tuvalet eğitim gereçleri kategorisinde çocukların severek kullanabileceği birbirinden farklı tasarlanmış lazımlık modelleri bulunuyor. Fonksiyonelliği yanında bebeklerin hayal gücüne de seslenen ürünler farklı tasarımlarla eğitimi eğlenceli bir hale getirmeyi amaçlıyor. Eğitim gereçleri kategorisinde bulunan ürün çeşitlerini inceleyerek istediğiniz modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre Kraft, Pilsan, Hobby, Sevi Bebe ve Baby2go gibi kaliteli markalarda farklı özellikler sunan ve ihtiyacınızı karşılayabileceğini düşündüğünüz lazımlık sandalye ve lazımlık adaptör arasından bebeğinizin severek kullanabileceği ürünlerden birini seçebilirsiniz. Lazımlık fiyatları marka seçenekleri ve sunduğu özellikler bakımından değişiklik gösteriyor.


Tuvalet gereçleri arasında yer alan müzikli oturaklar sakin melodilerle huzurlu bir ortamda, miniklerin eğlenerek eğitim almasını amaçlıyor. Bu ürünler seyahat için de uygun bir seçenek olup, hafifliği, kolay taşınabilirliği ve tüm klozetlerle uyum sağlamasıyla gittiğiniz her yerde ev konforu sağlıyor. Miniklerin beğenileri göz önüne alınarak, eğitimi kolaylaştırmayı amaçlayan ürünlerde farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Sandalye tipi lazımlıklarla motor becerileri gelişen minikler ebeveynlerini rol model alarak daha kolay bir öğrenme imkanına sahip oluyor. Farklı hayvan figürlerinde tasarlanmış olan ürünler ise miniklerin hayal gücü gelişimine katkıda bulunuyor. 


Tuvalet eğitimi bölümünde bulunan alıştırma külotları da gün içinde veya uyku halinde olası tuvalet kaçırmalarının kurtarıcısı oluyor. Çocuğun eğitim yoluyla bu alışkanlığa kolayca alışmasını amaçlayan alıştırma külotları bu dönemde çocuk bezi kullanmak istemeyenlerin tercihi oluyor. Külotlar arasında kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve beden seçenekleri mevcut olup, tek kullanımlık veya pamuklu dokuma ürünleri de yer alıyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT