Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

En Uygun Fiyatları Araç Trafik Setleri Tekzen'de!

Trafiğe çıkarken her türlü tehlikeye karşı hazırlıklı olmak çok daha güvenli bir yolculuk geçirmek için önemlidir. Bu hazırlığı sağlamak için ise farklı setler kullanılır. Birbirinden farklı araç trafik seti çeşitlerini bir araya getirerek kullanıcıların ihtiyaçlarına Tekzen çare olur. Siz de bu ürünleri edinerek güvenle yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yangın Tehlikelerine Karşın Güvende Olmanızı Sağlayacak Araç Trafik Setleri

Araç yangınları yolculuklar ve kazalar sırasında ortaya çıkabilecek en tehlikeli durumlardan biridir. Araçlar içerisinde patlayıcı gazlar ve sıvılar bulunduğu için bu tür bir durum hayati tehlikeye sebep olabilir. Araç yangın tüpü seti ise içeriğinde bulunan materyaller sayesinde bu tür yangınları direkt olarak söndürmeye yardımcı olur. araç güvenlik seti içerisinde bulunması gereken yangın tüpleri hem kendinizi hem de başkalarında çıkabilecek herhangi bir yangın durumunda direkt olarak koruyabilmenizi sağlar. Tüpaş Yönetmeliğe Uyumlu Araç Muayene için Trafik Seti Full-Şık (Tüplü-Gri Çantalı) içerisindeki yangın tüpüyle birlikte birçok tehlikeye karşı size yardımcı olur.

Güvenli Yolculuklar İçin Araç Trafik Setleri

Yolculuklar sırasında birçok aksaklık ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarda hem sağlık açısından hem de araç hasarı açısından dikkatli olmak gerekir. Maddi manevi hasardan korunmak için araç muayene kiti bulundurma oldukça önemlidir. Bu set içerisindeki materyaller sayesinde aracınızda ortaya çıkmış olabilecek herhangi bir arızayı erkenden anlayabilme imkanına sahip olursunuz. araç ilk yardım çantası da kazalar sırasında yanınızda bulunması gereken önemli materyallerdendir. Siz de bu ürünleri edinerek kaza gibi talihsiz durumlarda hem başkalarına hem de kendinize yarar sağlayabilirsiniz.

Çeşitli Tehlikelere Karşı Araç Trafik Setleri

Araçlarınız için kullanmanız gereken setler arasında hırsızlık ve benzeri durumlara karşı üretilmiş olan ürünler de bulunur. Bu tür durumlar için üretilmiş olan setler içerisinde araç alarmı olmazsa olmaz materyallerdendir. Alarmlar, aracınızın içine bir başkası girmeye çalıştığında, aracınız darbelere maruz kaldığında ses çıkararak haber verir. Bu sayede çeşitli maddi ve manevi hasarlardan kaçınmış olursunuz. oto kamerası da hırsızlık durumlarında hem hırsızları bulmak için hemde kaza gibi durumlarda suçluyu belirleyebilmek için oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Siz de tüm bu ürünleri edinerek aracınızı ve kendiniz çeşitli tehlikelere karşı koyabilirsiniz.

Kaza Anlarında Çevrenize Yardım Etmenize Yardımcı Olacak Araç Trafik Setleri

Yolculuklar sırasında kendinizi tehlikeden korumak için araç muayene seti gibi ürünleri edinirken aslında çevrenizdeki araçlara da yarar sağlamış olursunuz. çekme halatı güçlü yapısıyla yolda kalmış araçları aracınıza bağlayarak gerekli bölgeye kadar yaşayabilmeniz yardımcı olur. Oldukça kaliteli materyalden üretilmiş olan bu halatlar taşıtların ağırlığıyla kopmaz ve sizi yarı yolda bırakmaz. reflektör ve bariyerler de diğer araçlar ile aynı yolda ilerlerken güvenliğini sağlayarak kazaların önüne geçmesine yardımcı olur. Sizde birbirinden farklı oto aksesuar ürünleri sayesinde bilinçli bir şekilde trafiğe çıkabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarıyla Araç Trafik Setleri Tekzen’de!

Araç trafik setleri fiyatları içerdikleri materyallere göre değişiklik gösterir. Tekzen en yüksek işleve sahip olan setleri uygun fiyatlar ile bir araya getirerek kullanıcısına sunar. Tüpaş Yönetmeliğe Uyumlu Araç Muayene için Trafik Seti Full - Şık (Gri Çantalı) Tüpsüz ürünler içerisinde bulunan çok işlevli materyaller sayesinde uzun yolculukarda güvenle seyahat etmenizi sağlar. İçerisinde yangın tüpü olan modeller fiyatlarının daha farklı olması beklenebilir. Ayrıca Tekzen trafik güvenlik aynası gibi yolculuklarda olmazsa olmaz materyalleri de kullanıcılarına özel avantajlarla sunar. Siz de Tekzen’i tercih ederek uygun fiyatlar ile birbirinden kaliteli araç trafik setlerine ulaşabilrisiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT