Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Özellikle yaz mevsiminde sürücülerin uzun veya kısa yol fark etmeksizin en çok rahatsız oldukları nokta arabada torpido üzerine konan eşyaların kayarak sürücünün konsantrasyonunu bozmasıdır. Trafikte istenmeyen vakalara da sebep olabilecek kaymaları önlemek için Tekzen'in ev & yaşam kategorisinde yer alan torpido kaydırmaz pedler bu açığı kapatmak için üretilmiş bir üründür.


Sadece sürücüleri değil torpidonun karşısında oturan kişiyi de sürekli teyakkuz halinde kalmaya zorlayan kaymalar için araç torpido kaydırmaz ped, yüksek derecedeki yapışkanlığı sayesinde üzerindeki ürünün düşmesine engel olur. Sıcak havalarda ısınıp nemlenen zemindeki kaymaları ve dolayısıyla düşmeleri sıfıra indirecek olan bu pedlerin eni 8,5 cm, boyu da 13,5 cm olarak ayarlanmış. Ebatlarıyla araçlarda yer kaplamadan görevini yerine getiren torpido kaydırmaz pedler diğer araç ürünlerinde sıkça rastlanan ve bir hayli rahatsızlık veren kötü kokma durumundan da yoksun.


Tüm bunların yanında yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir özelliğiyle de araç sahipleri tarafından tercih edilen Tekzen'in torpido kaydırmaz pedleri konforlu bir yolculuk keyfi sunarken gözlük, cep telefonu, çakmak ya da herhangi başka bir ürününün düşüp zarar görmesine de engel oluyor. Sıkı tutuşu ile güneşten de etkilenmeyen bu ürünler aynı anda birkaç ürünü bir arada tutabiliyor. Böylece yerden de tasarruf edilmesine olanak sağlıyor.


Torpido araç tutacağı kaydırmaz ped, birden fazla kullanıldığında ise üzerinizdeki fazla gelen bütün aksesuarlardan kurtularak tüm dikkatinizi yola verebilir ve bunun yanında yol esnasında manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Yapacağınız yolculuklarda kendisi küçük ama etkisi büyük olayların yaşanmaması için Tekzen'in torpido kaydırmaz pedleri tüm araç sahiplerini rahatlatacak bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT