Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Torpido Aksesuarları


AUTOKID, Modacar, Tekzen, Transformation, Gojo ve Cxclock gibi markaların yer aldığı oto aksesuarları ana kategorisi içinde yer alan torpido aksesuarları kategorisinde birçok ürüne ulaşabilirsiniz.


Arabanız için lazım olabilecek ve size kolaylık sağlayabilecek birçok ürün bu kategoride yer alıyor. Torpido gözü için veya üzeri için üretilen bu ürünler sayesinde araç içi daha kullanışlı oluyor. Kaydırmaz ped telefon, anahtar gibi eşyalarınızın düşmemesini sağlıyor.  Vakumlu kaydırmaz ped, yapışkanlı kaydırmaz ped, desenli ve renkli kaydırmaz ped çeşitleri yer alıyor.


Düğmeli kapaklı torpido kutusu, çok gözlü bozuk para kutusu, cep telefonu ve tablet tutucu, sürgülü organizer, renkli malzeme kesesi, deri kutu, araç içi notluklar ve gözlük tutucuları gibi ürünler ise kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlıyor. Aracınızı daha düzenli kullanabilmek için kutu, organizer, malzeme keseleri ve bozuk para kutularını satın alabilirsiniz. Cep telefonu, tablet veya gözlük gibi eşyalarınızı daha kolay kullanabilmeniz ve zarar görmelerini engelleyebilmeniz için özel tutucular kullanılıyor.


Araç için aksesuarlar ise kişiye özel zevkleri ve konforu yansıtıyor. Peluş Türk bayrağı, peluş aksesuar, renkli ve desenli araç süsleri sayesinde aracınız içerisinde zevkinizi yansıtabiliyorsunuz. Araç içi hava temizleme kiti sayesinde de aracınızın havası temiz kalıyor. LED dijital saat (alarm, tarih, sıcaklık, kronometre göstergeleri olan), termometre higrometre göstergesi, multitester ölçüm cihazı gibi çok satan ürünler de bu kategori içerisinde yer alıyor. İş gereği veya kişisel ilgi sonucu bu verilere ayrıntılı bir şekilde erişmek isteyenler için ölçüm cihazları da torpido aksesuarları arasında yer alıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT