Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Termoslar


Tekzen Matara L-494
Tekzen Matara L-494
Temin Edilemiyor
Renga Cam Matara 500 CC
Renga Cam Matara 500 CC
Temin Edilemiyor

Çelik Termostan Çay Termosuna Aradığınız Termos Modelleri Tekzen'de!

İçine konulan sıvıyı sıcak ya da soğuk tutmak için özel olarak tasarlanmış kap olarak bilinentermos; kullanım amacı ve ürünün malzemesine göre farklı çeşitlere sahiptir. Gün içinde ister ofiste ister evde yanımızdan ayırmadığımız bu ürünle içecekler uzun saatler boyu istenilen sıcaklıkta kalabiliyor. Üretiminde kullanılan malzemeden dolayı sağlamlığıyla bilinen çelik termos, kategoride sıklıkla tercih edilen ürünlerden. Örneğin, Cooker 2 litre çelik termos paslanmaz dış yüzeyi ve iki litrelik haznesiyle hem uzun ömürlü hem de çok kullanışlıdır. Soğuk içecekleri on iki saate, sıcakları ise altı saate kadar istenilen ısıda tutabilme özelliğine sahip olmasının yanı sıra bulaşık makinasında da yıkanabilir. Ayrıca daha küçük termos arayanlar için harika bir alternatif olan Cooker çelik termos, 1,2 litrelik haznesiyle açık havada yapılacak iki kişilik arkadaş buluşmalarında sıcak ve soğuk içecekleri istenilen ısıda içmenin ideal yolunu sunar. Bunlara ek olarak ister çay termosu olsun ister su termosu, aradığınız tüm termos çeşitleri Tekzen mağazalarında sizleri bekliyor.

Termos Temizlemenin Püf Noktaları

Termos temizlerken sadece iç yüzeyi için bir biberon ya da şişe fırçası kullanılması işinizi epey kolaylaştırır. Temizliğe, termosun içine ılık su koyarak başlayabilirsiniz. Daha sonra az bir miktar deterjan damlatarak şişenin içini, varsa fırçayla, fırçanız yoksa da ürünü çalkalayarak temizleyin. Bu işlemi birkaç defa üst üste yaptığınızda durulama aşamasına geçebilirsiniz. Sadece ılık suyla bir iki defa yıkadığınızda içi temizlenmiş olacaktır. Dış yüzeyi içinse paslanmayı ve bozulmayı önlemek için sert fırçalar ve tellerden uzak durulması önerilir. Onların yerine mikro fiber ya da herhangi bir yumuşak bez yardımıyla çelik ya da plastik olan dış yüzeyini temizleyebilirsiniz.

Termos Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Termos satın alırken odaklanılması gereken en önemli konu ürünün ne için kullanılacağıdır. Örneğin günlük kullanım için bir termos bardak işinizi görebilirken daha büyük termos, piknik gibi aktiviteler için daha kullanışlı olabilir. Diğer taraftan içi cam termos soğuk içecekler için daha iyi bir seçenekken iç yüzeyi çelik modeller, içindekini sıcak tutmak konusunda çok daha başarılıdır. Dolayısıyla karar vermeden önce birçok farklı malzeme, boyut ve renkten Tekzen termos çeşitlerine göz atmanızda fayda var.

Kampta İçecekleriniz Tam İstediğiniz Sıcaklıkta

Kampta; sezonuna göre çadır, sandalye, uyku tulumu ya da çeşitli aydınlatma malzemelerine ek olarak mug ve termos gibi mutfak gereçleri de olmazsa olmaz kamp malzemeleri arasındadır. Özellikle serin aylarda kamp yapmayı tercih edenler için çok gerekli olabilecek sıcak su termosu, Tekzen’de farklı renk ve model seçenekleriyle alıcılarını bekliyor. Özellikle uzun süre kalınacak kamplar için daha sağlam ve dayanıklı olan çelik modeller ideal birer seçenek olarak öne çıkıyor. Ayrıca çocuklu ailelerin kamp zamanlarında çocukları için kullanabilecekleri eğlenceli desenleri olan çeşitler de Tekzen’in kamp malzemeleri kategorisinde satışa sunuluyor.

Bu Ürünlerle Mutfaklar Çok Düzenli

Bardaklardan tavalara, tencerelerden rondolara dolaplarda yer bulamadığınız manuel ya da elektrikli ev ve mutfak aletleri için kullanılabilecek saklama ve düzenleme gereçleri her mutfakta olması gereken temel ihtiyaçlardandır. Ayrıca onlarca markadan boy boy tekerlekli ya da tekerleksiz saklama kapları, paslanmaz çelikten raflı sebzelikler, deterjanların ya da temizlik bezlerinin konulabileceği dolap içi metal sepetler ve renk renk kapaklı cam kavanozlarla mutfaklarda açıkta kalan hiçbir gıda maddesi ya da mutfak eşyası kalmıyor ve mutfaklar düzene giriyor.

Termos Fiyatları Neye göre Değişir?

Gün içinde ya da açık havada yapılan etkinliklerde çokça kullanılan termos; markası, üretiminde kullanılan malzemesi, yalıtım tipi ya da haznesinin büyüklüğü gibi farklı özelliklerine göre fiyatlandırılabiliyor. Örneğin plastikten üretilen modeller çelik termoslara kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Kullanıcılarına termos fiyatları bakımından fazlaca seçenek sunan Tekzen, mutfak gereçleri kategorisindeki ürün çeşitliliğiyle de göz dolduruyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT