Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Tencereler


Elektrikli ev & mutfak aletleri ana kategorisinde züccaciye ürünü olan tencere ve tencere setleri bölümünde; günlük yaşamınızı kolaylaştıracak ve ihtiyaçlarınıza uygun bir çok tencereyi hızla bulabilirsiniz. Bu tencereleri tek tıkla hemen inceleyebilir, setlerine de tüm detaylarıyla ulaşabilirsiniz. 


Cem, Emsan, Korkmaz, Karaca, Schafer, Tefal gibi bir çok kalitesi ve güvenilirliği bilinen markaların tencerelerine göz atabilir, dilediğiniz marka ve model seçiminiz ile evinizde güvenle lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. 


Çap boyutu 20 cm'den başlayıp 30 cm'e kadar varan karnıyarık tencereleri ile günlük yemekleri kolaylıkla pişirebileceğiniz gibi, karnıyarık tencerelerinin diğer boyutlarına da bakabilirsiniz. Derin tencere veya basık tencere arıyorsanız, her markadan ve her çeşidinden inceleyebilirsiniz. Derin tencerede, pişme süresi uzun olan etli yemekleri ustalıkla ve rahatlıkla pişirebilir, basık tencerede pilav ve makarna gibi kolay yemekleri hızla hazırlayabilirsiniz.


Granit, seramik, çelik tencereler ile mutfakta günlük kullanıma olduğu kadar, çeyiz alışverişi için de hazırlık yapabilirsiniz. Tencere çeyiz setleri olarak kullanabileceğiniz bu setlerde başta; çiçekli ve renkli olmak üzere bir çok modeli liste halinde görebilirsiniz. Dilerseniz tencereleri tek tek alabileceğiniz gibi, dilerseniz de set halinde alıp kullanabilirsiniz. Aynı zamanda güveç seti olarak kullanabileceğiniz tencere setlerini de, markaların çeşitlerine göre inceleme fırsatı bulabilirsiniz.


Kategorileri, marka ve modellerine göre sıralanmış olan onlarca tencereyi ve tencere setlerini Tekzen'de hızla bulabilirsiniz. Tekzen kalitesi ve güvencesi sayesinde bütçenize en uygun olacak tencere setlerini üzerine tıklayarak detaylı bir şekilde araştırabilir ve ihtiyacınızı karşılayan dilediğiniz ürünü de kolayca satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT