Toplam 60 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Teleskoplar


Teleskoplar gökyüzünde belirli bir bölgeyi size daha yakın kılmaktansa, o bölgede bulunan sönük gök cisimlerini daha görünür kılmayı sağlıyor. Uzakta bulunan gök cisimlerini dikkatlice incelemek ve hareketlerini gözlemlemek isteyen amatör veya uzman herkes Tekzen web sitesinin kamp malzemeleri kategorisinden her türlü teleskoba rahatça ulaşabilir.


Aynalı ve mercekli olarak ikiye ayrılan teleskop türleri Tekzen tarafından kaçırılmayacak fırsatlarla ayağınıza geliyor. Mercekli teleskoplar sayesinde gökyüzünü kolay kurulum imkanıyla evinize getirebilirsiniz. Eğer amatör bir gözlemci iseniz Tekzende bulunan mercekli teleskoplara kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca profesyonel astronomlar ve gözlemciler için de aynalı teleskop fırsatları bulunuyor. Bu teleskoplar ayna çapının daha geniş olmasına el verdiği için daha ayrıntılı bir gözlem sunuyor. Aynı zamanda aynalı teleskopların gökyüzünü takip edebilmesi için özel tripodları bulunuyor. Bu tripodlar sayesinde gökyüzünü nasıl takip edeceğinizi belirleyebilirsiniz.


Aynalı teleskoplar da Newtonian Türü Teleskop ve Cassegrain Türü Teleskop olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu türler ışığı toplama ve ayna özellikleri açısından farklı imkanlar sunuyor. Derin uzay cisimlerini gözlemlemenize fırsat veriyor. İsterseniz hem aynalı hem mercekli teleskop türlerine de ulaşabilirsiniz.


Lizer, Bresser, Meade, Tasco, Square, Heider gibi kaliteli ve güvenilir teleskop markaları arasından gökyüzünü gözlemleyebileceğiniz istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir teleskopla gökyüzünü ve güneş sistemini rahatça gözlemleyebilirsiniz. Çeşitli odak uzunluklarına sahip teleskoplar oldukça farklı seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Tekzen, en küçük objektif çapı bulunan teleskoptan en büyük objektif çapı bulunan teleskoba kadar geniş ürün listesinden size en uygun olanına ulaşmanıza imkan sağlıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT