Ürün Özellikleri

Tekzen Home Hook HK-406 2 Çubuklu Elektrikli Isıtıcı Soba 


Ürün Ölçüsü:

Genişlik: 50 cm

Yükseklik: 15 cm


Ürün Özellikleri:

Güç: 1000 Watt

2 çubuk quartz

Tek bir düğme ile çalışmaktadır, iki çubuk birbiri ile bağlı çalışmaktadır.

%25 daha çok verim sağlayan eliptik sarımlı teller

Arka paneldeki yansıtıcı ile ısıyı yoğunlaştırma özelliği

El yakmayan ızgaralar

Etkileyici Isınma Performansı

Hook HK-406 Güneş 1000 W Quartz Elektrikli Isıtıcı, sahip olduğu ergonomik boyutları ve makul ağırlığıyla rahat taşınabilen işlevsel bir kullanıma imza atıyor.

Ürün, %25 daha fazla verim sağlayan eliptik sarımlı telleri ve 2 çubuklu Quartz özelliğiyle etkileyici bir ısıtma performansı sergiliyor.

Zen Home Hook HK-406, el yakmayan ızgara özelliğiyle sahiplerine güvenli bir ısıtıcı deneyimi vadediyor.

Arka panelindeki yansıtıcıyla ısıyı yoğunlaştırılabilen model, bu özelliği sayesinde kullanıcılarına memnun kalacakları bir ısı performansı sunuyor.          Kullanışlı yapısı ve sunduğu yüksek verim ile göz dolduran Zen Home Hook HK-406 Güneş 1000 W Quartz Elektrikli Isıtıcı modeli, zengin teknik donanımıyla da beğeni kazanıyor.

Zen Home Hook HK-406 Güneş 1000 W Quartz Elektrikli Isıtıcı modeli, işlevsel tasarımı ve kaliteli malzeme yapısı ile uzun ömürlü bir ısıtıcı arayanlar için uygun bir ürün olarak öne çıkıyor.

Sağladığı ısı performansı ile göz dolduran model, sunduğu ayrıcalıklarla önerilebilecek ürünlerin arasında bulunuyor.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Tekzen Home Hook HK-406 2 Çubuklu Elektrikli Isıtıcı Soba

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT