Toplam 37 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tek Kişilik Bazalar


Tek Kişilik Baza Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Tasarım olarak gözlere hitap eden bazalar işlevleri ile de son derece avantajlı mobilyalardır. Evlerde fazladan depolama alanı yaratması, kaliteli ve uzun ömürlü olması gibi sebeplerden ötürü bazalar sıkça tercih edilmektedir. Çift kişilik ve tek kişilik baza şeklinde farklı boyutlara ayrılarak istenilen alanda kullanılabilmektedir. Tek kişilik bazalar özellikle genç ve çocuk odaları için son derece kullanışlı olmaktadır.

Tasarımı ve Avantajları ile Tek Kişilik Bazalar

Kaliteli ve rahat bir uyku için baza seçimi son derece önemli olup yatağı yerleştirdiğinizde bu ürünler sizlere ihtiyacınız olan konforu sunmalıdır. Bazalar yatak altında geniş bir depo görevi gördüğü için tüm gereksiz veya az kullanılan eşyaların muhafaza edilebildiği bir dolap olmaktadır. Tek kişilik baza ölçüleri geniş modelleriyle saklama alanı açısından oldukça fazla avantaj sunar. Tek tip olmayan bu bazaların daha uzun boylu bireyler için daha büyük ölçülü olanları tercih edilebilir. 90x190 cm boyutları genel bir ölçü olmakla beraber 100x200 cm boyutlarında tek kişilik bazalar da bulunmaktadır. Kullanan kişiye göre Tekzen baza modelleri arasından doğru alternatifi seçmek en ideal kullanımı mümkün kılacaktır.

Deri Bazalar ile Odanızın Dekorasyonunu Tamamlayın!

Belletto tek kişilik sandıklı beyaz deri baza özgün tasarımı ile şık bir oda oluşturmanıza yardımcı olacak. Temizliği de son derece kolay olan bu bazalar yatak odası mobilyaları ile de uyum sağlayarak dekoru tamamlamaktadır. Tek kişilik baza modelleri arasında en beğenilenlerden olan bu ürün, dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Deri baza başlıkları beyaz, siyah ve kahverengi gibi renklerden oluşabilmektedir. Özellikle siyah rengi ile deri bazalar her odaya ve dekora uyum sağlamaktadır. Klasik renklerden olan siyah ve beyaz deri bazalar hem şıklığı hem de kullanışlılığı sunmaktadır.

Geniş Depolama Alanı ile Tekzen Bazalar

Rengi, deseni, modeli ve ölçüleri ile bazalar yaşamı kolaylaştıran yatak odası mobilyalarıdır. Bazalar sandıkları sayesinde çokça eşyanın muhafaza edilmesini sağlar ve yatak odalarınızı çok daha düzenli bir hale getirir. Yaz geldiğinde kışlık eşyaların fazla yer kaplamaması amacıyla bu sandıklar içerisinde muhafaza edilmeleri oldukça işlevli hale gelir. Tekzen baza modelleri ile odanız hem çok şık hem de çok daha tertipli hale gelecektir. Karyola çeşitlerinden biri olan Tekzen bazalar uzman işçiliği ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Fazla ağırlığı taşıyabilen eşyaları depolayabilen bu kullanışlı mobilya sizlere sayısız avantaj sunmaktadır.

Dayanıklı ve Kaliteli Çelik Profil Bazaları Uzun Yıllar Boyunca Kullanın

Bazalar çokça farklı modeli ile her tarza yönelik çeşitleri mevcut olan ürünlerdir. Her zevke hitap edecek tasarım çeşitliliği ile farklı dekorasyonu olan Tekzen bazalar her ortama uyum sağlamaktadır. Tekli baza modellerinden biri olan Niron tek kişilik sandıklı çelik profil klasik baza, dayanıklılığı ile senelerce formunu koruyarak kaliteli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Sunduğu avantajlar ile evlerde her ihtiyaca cevap olan bu ürünler son derece işlevseldir. Çelik profil bazalar dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılmakta ve avantajlarını artırmaktadır.

En Hesaplı Tek Kişilik Bazalar Kampanyalar ile Tekzen’de!

Bazalar çok kullanışlı ürünler olarak uygun fiyatlar ile alındığında çok daha avantajlı hale gelmektedir. Yatak odası setleri ile uyum sağlayarak farklı mobilyalara gerek kalmadan odanın tarzı ile bütünleşmektedir. Geniş depolama alanı ile kullanmadığınız tüm eşyaları düzenleyebileceğiniz bir alan yaratır. Tek kişilik bazalar çocuk odasında tercih ettiğinizde kalın battaniye ve yorgan gibi ürünleri yaz geldiğinde depolayarak kalabalığı önleyebilirsiniz. Aynı şekilde çift kişilik bazalar da kaliteli modelleriyle beğeninize sunuluyor. Kullanışlılığı ile her evin ihtiyacı olan tek kişilik baza fiyatları en hesaplı kampanyalarla Tekzen’de!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT